Internet (Netia 10MB) rozłącza się dokładnie co godzinę

Witam wszystkich serdecznie.Mam ogromny problem, posiadam łącze w Netia dawniej Dialog, mam modem Siemens Speedstream4100, sprawdzając logi z programu Auto Connect rozłącza mi połączenie dokładnie co godzinę.Proszę o pomoc co może być tego przyczyną bo dosyć dziwne jest, że rozłącza z dokładnością do godziny.Za pomoc dziękuję z góry.

Przestudiuj to, co masz w zaplanowanych zadaniach we właściwościach - zadanie, harmonogram, ustawienia. Działa coś co godzina, więc sprawdź trop.

uważasz, że powinienem powyłączać wszystkie zadania tam? mnie dziwi, że rozłacza równo co godzinę + - 5 sekund, moze jak dam wam jakieś logi to będziecie w stanie powiedzieć coś więcej

 

edit: wyłączylem wszystkie zaplanowane zadania i czekam na efekt czy dalej będzie rozlaczac

A w menadżer zadań, procesy - co się dokładnie wtedy włącza po godzinie i pięciu minutach? Jaki proces?

 

Czekaj, bo wyświetlają się dziwolągi. Po napisaniu posta dzisiaj po 16, edytowałeś go wczoraj, a po napisaniu posta dzisiaj po 18ej edytowałeś go we wcześniejszej godzinie?

Przestawia Ci się czas systemowy? Błędy certyfikatow?

w menedżerze nic nie zauważyłem , a co do czasu edycji postów tak na forum jest ustawione mi się nic nie przestawia czas

 

chociaż faktycznie godzina edycji jest wcześniejsza niż godzina napisania posta