Internet nie działa po instalacji xp

Witam

Przeinstalowałem system z xp na xp.Mam intetnet radiówkę przed instalowaniem systemu miałem w moje miejsce sieciowe polaczenie lokalne a teraz mam jakies z karty sieciowej.Te wszystkie dane do neta sa zapisane w routerze.Jak utworzyc siec lokalna zeby ip i inne dane pobralo z routera i zeby net dzialal???

Prosze o pomoc

nie bardzo można zkojarzyć o co ci konkretnie chodzi #-o

Co zrobic zeby net dzialal.wczesniej mialem (w miejsce sieciowe takie cos jak)polaczenie lokalne i net dzialal.facet od neta mowil ze wszystkie dane do neta sa zapisane w routerze.

  • jeżeli Twój komputer łączy się z routerem za pomocą kabla musisz na właściwej karcie sieciowej ustawić odpowiednie parametry (adres IP, maska podsieci, serwery DNS lub ustawić w trybie auto - pobierane z routera);

  • jeżeli korzystasz na stacjonarce z połączenia bezprzewodowego z routerem musisz połączyć się z własną siecią, podając SSID sieci (nazwa) i klucz szyfrujący;

Zakładam oczywiście, że sterowniki po instalacji masz wgrane wszystkie, tzn. chipset, karty sieciowe, karta grafiki.

To jest radiówka antena podpieta do routera a od routera kablem do kompa.jesli ,chodzi o sterowniki to wgralem wszystkie te co byly przy kompie.a gdzie to wszystko ustawic co wczesniej pisales??sory ale jestem z tego zielony

Klik na połączenie w tray`u --> Właściwości --> Ogólne --> Protokół internetowy (TCP/IP) --> Właściwości

lub Start --> Panel sterowania --> Połączenia sieciowe…

kliknij aby powiększyć :

protok.th.jpg gs715_Obraz-2.jpg ob352_Obraz-1.jpg

Wpisz odpowiednie dane lub sprawdź Uzyskaj adres IP automatycznie oraz Uzyskaj adres serwera DNS automatycznie.