Internet nie zużywa danych na pobieranie aktualizacji

Mój internet prawie nie zużywa swoich danych na pobieranie aktualizacji z Windows Update. Dlaczego?

Używa, używa i zużywa! Bądź spokojny. Słusznie dodałeś “prawie”.

Ale to prawie dzieje się raz na kilkanaście minut i trwa jedną sekundę. Ja potrzebuje Ciągle bo skończy mi się o północy! Dlatego pobrałem narzędzie do rozwiązywania problemów z Windows Update od Microsoftu. Ale Komputer Świat mówił że to może potrwać kilkanaście minut a trwa już 20. Dlaczego?

O nie! Wyłączyłem to narzędzie bo za długo to trwało i się zirytowałem i usługa Windows Update nie działa!a! Nie da się jej uruchomić w usługach! Pomóżcie błagam!

Edit:

Narzędzie do rozwiązywania problemów z Windows Update naprawiło to. Ale dalej jest 0 kb/s gdy wyszukuje i pobiera aktualizacje. Weźcie mi pomóżcie bo do północy będę czekał

Nie od dzisiaj wiadomo, że serwery Windows Update działają ociężale a wyszukiwanie i instalacja aktualizacji trwa bardzo długo. Ot takie uroki systemów od Microsoftu.

Więc albo daruj sobie instalację aktualizacji albo uzbrój się w cierpliwość. Innej metody na rozwiązanie twojego problemu nie ma.

Dzięki. Zrobię to jutro albo gdy będę mógł rano to zrobić

O. windows update wykrył aktualizacje i pobiera. Czekam więc cierpliwie. Wiem zresztą jak zobaczyć czy Windows Update rzeczywiście pobiera. Looknijcie se tu.

Pewnie niektórzy z was znają tą metodę http://silesiacoders.pl/update-windows-8-1-wskaznik-zatrzymany-procent/

 Trzymajcie się.

A wiecie dlaczego tak mi zależy na tych aktualizacjach? Bo żeby pobrać Windows 8.1 Update 1 muszę zainstalować aktualizacje wymagane do instalacji dodatku. Czyli wszystkie