Internet od paru dni zaczął mulić


(ahonen97) #1

Witam od paru dni internet zaczął okropnie mulić strony otwierają się ok 30sek lub ok 1min posiadam Neostradę 2MB.Wiem że Combofixa nie powinno się często używać ale otl i gmera nie można było uruchomić wywalało błędy a przy gmerze reset kompa.Bardzo proszę o sprawdzenie loga z combofixa http://wklej.org/id/385744/ Za pomoc bardzo dziękuję i pozdrawiam


#2

ComboFix używamy tylko jeśli padnie taka prośba. Jest to narzędzie o dużej sile rażenia więc używa się go tylko w sytuacjach ekstremalnych.

Pokaż logi z narzędzi:

OTL

Ustawiasz go tak jak na tym obrazku.

Klikasz przycisk "Skanuj".

Pokazujesz dwa wynikowe logi OTL.txt + Extras.txt.

GMER

W GMER nic nie zmieniamy tylko wciskamy przycisk "Szukaj" (skan potrwa kilkadziesiąt minut) a po skanie przycisk "Kopiuj".

Na Windows Vista i 7 uruchamiamy programy z menu "Uruchom jako Administrator".

Przed uruchomieniem powyższych narzędzi odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń instalowany przez nie sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe to OK).

Zawartość logów wklejasz na http://wklej.org lub http://wklej.to a w poście dajesz link.


(ahonen97) #3

Udało się zrobić logi z OTL http://wklej.org/id/386245/ i log z EXTRAS http://wklej.org/id/386248/ z Gmera logów nie wkleję podczas skanowania następuje reset komputera jeszcze raz dzięki


(deFco247) #4

W logu nie widać żadnych infekcji.

W Start -> Uruchom... -> wpisz polecenie: Combofix /uninstall

Zastosuj TFC, a następnie w OTL użyj opcji Sprzątanie.