Internet od paru dni zaczął mulić

Witam od paru dni internet zaczął okropnie mulić strony otwierają się ok 30sek lub ok 1min posiadam Neostradę 2MB.Wiem że Combofixa nie powinno się często używać ale otl i gmera nie można było uruchomić wywalało błędy a przy gmerze reset kompa.Bardzo proszę o sprawdzenie loga z combofixa http://wklej.org/id/385744/ Za pomoc bardzo dziękuję i pozdrawiam

ComboFix używamy tylko jeśli padnie taka prośba. Jest to narzędzie o dużej sile rażenia więc używa się go tylko w sytuacjach ekstremalnych.

Pokaż logi z narzędzi:

OTL

Ustawiasz go tak jak na tym obrazku.

Klikasz przycisk “Skanuj”.

Pokazujesz dwa wynikowe logi OTL.txt + Extras.txt.

GMER

W GMER nic nie zmieniamy tylko wciskamy przycisk “Szukaj” (skan potrwa kilkadziesiąt minut) a po skanie przycisk “Kopiuj”.

Na Windows Vista i 7 uruchamiamy programy z menu “Uruchom jako Administrator”.

Przed uruchomieniem powyższych narzędzi odinstaluj (jeśli posiadasz) wszelkie programy tworzące wirtualne napędy (Daemon Tools, Alcohol itp.) oraz usuń instalowany przez nie sterownik SPTD narzędziem SPTDInst z opcji Uninstall (jeśli będzie zszarzałe to OK).

Zawartość logów wklejasz na http://wklej.org lub http://wklej.to a w poście dajesz link.

Udało się zrobić logi z OTL http://wklej.org/id/386245/ i log z EXTRAS http://wklej.org/id/386248/ z Gmera logów nie wkleję podczas skanowania następuje reset komputera jeszcze raz dzięki

W logu nie widać żadnych infekcji.

W Start -> Uruchom… -> wpisz polecenie: Combofix /uninstall

Zastosuj TFC, a następnie w OTL użyj opcji Sprzątanie.