Internet od razu przy włączaniu kompa

(system) #1

Więc mam taki problem: chciałbym, żeby przy włączaniu kompa był od razu Internet. Mam neostradę tp, modem ZXDSL 852. Używam aplikacji dostępowej neostrada tp. Próbowałem z auto-connect ale przy łaczeniu się jest niepoprawne hasło mimo, że wszystko jest dobrze.

(Loczek__16) #2

Dodaj program do autostartu. Powinno pomóc. A czy nie ma tam ustawień, w których mógłbyś ustawić żeby sie uruchamiało przys starcie ? Ja jak musiałem korzystać z tego modemu to nie instalowałem aplikacji dostepowej. Lecz sam sterownik do urządzenia, nastepnie tworzyłem połączenie i wpisywałem potrzebne dane. Jeśli czegoś nie rozumiesz to spokojnie mozesz zadzwonic do TP na darmowy numer, i tam Pan/Pani Ci to wszystko ładnie wytłumaczy. Powie Ci wszystko krok po kroku. Mozesz powiedziec że nie mozesz zainstalować aplikacji dostepowej.

(Majkelvip1) #3

Odinstaluj usługę neostrada tp, sterowniki też. Potem włóż spowrotem płytę zainstaluj sterowniki od modemu i na pulpicie, ale wątpie pokaże się ikona połączenia a jak nie to będzie w połączenia sieciowe i wpisz nazwę użytkownika i hasło i zaznacz, żeby pamiętał nazwe i hasło i spróbuj się połączyć. Jak będzie wszystko ok to zainstaluj auto conect i w programie zaznacz, żeby wybierał to połączenie podczas startu systemu.

(Irabuntu) #4

Ewentualnie kup router-modem ADSL, zdecydowanie mniej problemów i większe możliwości :wink: