Internet od razu przy włączaniu kompa

Więc mam taki problem: chciałbym, żeby przy włączaniu kompa był od razu Internet. Mam neostradę tp, modem ZXDSL 852. Używam aplikacji dostępowej neostrada tp. Próbowałem z auto-connect ale przy łaczeniu się jest niepoprawne hasło mimo, że wszystko jest dobrze.

Dodaj program do autostartu. Powinno pomóc. A czy nie ma tam ustawień, w których mógłbyś ustawić żeby sie uruchamiało przys starcie ? Ja jak musiałem korzystać z tego modemu to nie instalowałem aplikacji dostepowej. Lecz sam sterownik do urządzenia, nastepnie tworzyłem połączenie i wpisywałem potrzebne dane. Jeśli czegoś nie rozumiesz to spokojnie mozesz zadzwonic do TP na darmowy numer, i tam Pan/Pani Ci to wszystko ładnie wytłumaczy. Powie Ci wszystko krok po kroku. Mozesz powiedziec że nie mozesz zainstalować aplikacji dostepowej.

Odinstaluj usługę neostrada tp, sterowniki też. Potem włóż spowrotem płytę zainstaluj sterowniki od modemu i na pulpicie, ale wątpie pokaże się ikona połączenia a jak nie to będzie w połączenia sieciowe i wpisz nazwę użytkownika i hasło i zaznacz, żeby pamiętał nazwe i hasło i spróbuj się połączyć. Jak będzie wszystko ok to zainstaluj auto conect i w programie zaznacz, żeby wybierał to połączenie podczas startu systemu.

Ewentualnie kup router-modem ADSL, zdecydowanie mniej problemów i większe możliwości :wink: