Internet Orange Business Everywhere słaba prędkość

Witam mam zamówiony Internet Orange Business Everywhere z zapewnieniami pracowników ma dochodzić do 7,2mb/s a to dochodzi jak moja stara 512 co się dzieje i jak to lepiej skonfigurować?

Cześć , to kwestia zasięgu

wajdż na stronę Orange, zobacz mapy zasięgu, możesz też spróbować oprogramowania Mobil Link

to też tam znajdziesz.

Witaj,

po pierwsze ta prędkość to MAKSYMALNA prędkość połączenia modemu [jaki masz?] ze stacją bazową o ile obydwa urządzenia wpsierają HSDPA 7,2 [dotyczy tylko downlinku] -> czyli jak będzie was dwóch na danej stacji to i tak przy maks. zasięgu będzie połowa, jak czterech to ćwiartka, etc…

Maksymalna, toeretyczna prędkość uplinku w Polsce to bodajże 2Mb/s, technologia nazywa się HSUPA i nie wiem, czy w Orange działa.

HSDPA+HSUPA=HSPA i zasadniczo takiego modemu należy szukać…

Ja mobilny internet wybierałem długo, wybrałem modem HSPA [Huawei E870 na Express Card], jako operatora Plusa i w dowolnym miejscu Torunia mój downlink to pomiędzy 1,5mb/s a 2,5/mb/s, gdzieś tam daleko na wsi mam EDGE coś ok 0,25mb/s chyba to jest, czyli już baaardzo wolno…

Z tego co wiem Orange ma bardzo słabą infratrukturę, lecz nie chcę trollować, ale może się zdażyć, że szybciej nie będzie…

Pozdr.

ulius ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Mam modem ICON 225 dochodzi do 7,5 MB/s przy HDSPA ale tego HDSPA nie mogę zainstalować ;/

EDIT:Wyskakuje mi błąd przy instalacji HSDPA “Nie można wykryć karty. Sprawdź, czy karta jest włożona i skonfigurowana poprawnie. Kliknij Dalej, aby spróbować ponownie” HELP!