Internet Orange Free, jak zabezpieczyć sieć bezprzewodową?

Sory ale nadal nie zrozumiałem tego co napisałeś :frowning:

Inaczej powiem 1 to ilosc do wykorzystania nie liczac dostepnej kasy na koncie ktora jest wymienna na transfer a 2 to transfer ktory dostales przy doladowaniu+kasa z konta razem ,nie umiem jeszcze inaczej tego wytlumaczyc.

Więc jak kase przeleje na inny numer w formie przelewu sms to co zmieni się coś?

Jak całą kasę dostępną przelejesz to zostanie ci tylko 6201,90 do wykorzystania czyli sam bonus :slight_smile: z kasą po prostu jest więcej zacznie ją pobierać po zużyciu bonusowego transferu jeśli oczywiście nie dzwonisz tej karty,nie wysyłasz smsów itp bo to możesz robić też i z niej będzie brało :slight_smile:

Przelałem całą kasę na inny numer i w drugim okienku zostało 6205,80 MB a przed wysłaniem kasy było 7281,90 MB :frowning:

No i tak miało być bo dostajesz przy doładowaniu 6gb które razem ze 100zł tylko daje 7gb

Aha, a jakbym np: doładował jeszcze dziś za 100pln kartę to czy GB mi się z sumują?

Tak :slight_smile:

A za doładowanie zdrapką 200pln ile dostaje się GB?

Raczej nie ma takiej zdrapki :slight_smile:

2x100 to nie licząc kasy 12gb

Oczywiście jest taka zdrapka 200pln :slight_smile:

Nie wiedziałem bo na stronie widziałem największą za 100 przynajmniej mi tak się zdaje :slight_smile: