Internet Orange Freedom Pro w komórce?

Witam. W tym poście kieruję do Was pytanie, czy jak kupie (bo mam zamiar) Nokię C6, to czy z urządzenia WI-FI w tym telefonie połącze się z siecią, którą posiadam a mianowicie Orange Freedom Pro. Ten post może Wam się wydawać głupi, ale jest jeden szczegół, który nie wiem czy mi ułatwi połączenie się z Modemem. Ten Internet, aby się połączył musi zostać połączony przez program Axess Manager. Nie wiem, czy jeżeli przez ten programik trzeba połączyć, to czy połączy mi komórkę ściągającą internet z Modemem.

Jeżeli znacie odp. to proszę pod postem napisać :slight_smile: Dzienki

Kompletnie nie czaję tego postu. :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless: :expressionless:

Jeśli modem do internetu OF jest również routerem to można się bez problemu połączyć przez Wi-Fi, jeśli nie jest routerem no to wątpię, że jest to wykonalne w inny sposób. :wink:

Chodzi o to, że mam Modem/Router, który do tego, aby się połączy z netem potrzebuje programu. Nie wiem czy bez programu mozna by było w komórce go wykorzystac. Aczkolwieg jest to Router i Modem w 1