Internet po burzy

Po burzy moj kochany <333 internet droga radiowa zrypal sie totalnie… nie wiem jak to inaczej ujac…Potrafi zniknac po 10 sek, 10 minutach, 1 godzinie od wlaczenia kompa. Administrator mowi, ze sprawdzi, juz od kilku dni tak mowi…Wtedy musze restartnac kompa, wylaczyc i wlaczyc wtyczke od neta, zeby miec go spowrotem na te sek, min, godziny. Ale nie jest to glownym powodem dlaczego tu pisze. Mam problem z pewna gra. Po tej burzy caly czas gdy tylko w nia wchodzilem net mi poprostu znikal…Postanowilem reinstallnac gre i sprobowac jeszcze raz… niestety trace internet przy patchowaniu tejze gry… sciagnie 0-0.5 mb i net znika. Nie mam tego problemu z inna gra ;/. Czy ktos wie dlaczego tak jest? I jeszcze jedno, po tej burzy przy wlaczeniu kompa w biosie wzielem, Load Optimized Settings… czy to moglo miec jakis wplyw?

Nie grzeb w biosie jezeli sie na nim nie znasz 8) A wpływu to nie maiło na pewno. A i poczekaj troche skoro to internet radiowy to na pewno coś u nich jest nie tak poczekaj do jutra i zobacz.

Hehe… czekam juz calutki tydzien. Atm ladnie dziala, wogole nie znika, to se mysle moze teraz sproboje sciagnac patcha… sciagam 20 sek i internet pada ;/ ( sciagam przez gre, nie z jakiejs innej stronki czy cos )… dlaczego wczesniej jak wchodzilem na serv tej gry to mi net pada i teraz kiedy proboje sciagnac patcha to tez pada ;/

Ze swojej strony mozesz tylko sprawdzić czy kabel jest cały, karta sieciowa dobrze siedzi, anetena się trzyma :smiley: i czy nie masz wirusów, robali na kompie.

Jak wszystko jest OK to męcz admina…