Internet połączony, a brak dostępu do sieci

Witam, mam taki problem że pokazuje mi że mam dostęp do internetu, połączono i dobra siła sygnału, a żadna strona nie chce mi się wczytać. Czasem mam ten problem, a czasem go nie ma i normalnie mogę wszystko włączać. Mam livebox’a i łączę się z internetem bezprzewodowo. Czytałem już podobne tematy jednak każdy w którymś momencie się urywał a mój problem pozostawał. Próbowałem używać stałego IP i DNS, usuwałem hasło, żeby nie było szyfrowanego połączenia. Adres MAC mam dodany do strony administratora. Sprawdzałem w cmd czy strony pingują i otrzymuje za każdym razem 4 odpowiedzi. Dodam że 2 inne komputery działają na wi-fi, a także 3 komórki działają. Proszę o pomoc.

Wstaw logi OTL analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741

Ja też tak miałem i u mnie dotąd tak jest, to jest prawdopodobnie spowodowane przeciążeniem serwera przez co łącze jest tak wolne że strony się nie pokazują.

to logi:

extras: http://www.wklej.org/id/1049864/

OTL: http://www.wklej.org/id/1049866/

Dodane 27.05.2013 (Pn) 17:09

ale jeśliby bo to miały być przeciążone serwery to czemu tak dzieję się tylko na tym jednym laptopie, a na PC i drugim lapku oraz 3 komórkach nie ma takiej sytuacji. Dodam że zawsze da się załadować facebook’a i wyszukiwanie google każde hasło wyszuka ale nie da się go już włączyć.