Internet problem

Domyślnie internet wykorzystuje 20% możliwości, czy jakoś tak.Konkretnie chodzi mi o to, że kiedyś przestawiłam sobie szybkość internetu z 20% na 100% ,ale nie pamiętam gdzie wchodziłam, aby to zrobić.Może ktoś wie o co mi chodzi, bo ja nie potrafię wytłumaczyć tego fachowo.Chciałabym to sobie przestawić z 20% na 100%, ale nie pamiętam, gdzie ja wtedy wchodziłam.Wiem, że nie wytłumaczyłam tego dobrze,ale jeśli ktoś się zna na tym to napewno wie o co mi chodzi.

Kliknij na start i uruchom i w polu otwórz wpisz gpedit.msc

przejdź kolejno do: konfiguracja komputera/szablony administracyjne/sieć/harmonogram pakietów Qos

po prawej stronie okna : zasady grupy znajdź szablon Ogranicz rezerwowalną przepustowość i kliknij na niego dwa razy

w nowym oknie które się pokaże zaznacz Włączone i ustaw limit przepustowości na 0% i następnie uruchom ponownie kompa. Opcja dostępna w systemie XP-PRO. Nie wiem czy działa na innych systemach.

Serdecznie dziękuję, dokładnie o to mi chodziło :smiley:

Witam…skorzystałem z rady kolegi w tej materii ale mam pytania: jak w rejestrze sprawdzić na jaką wartość jest ustawiona moja karta? czy takie ustawienie na 100% w istotny sposób poprawi korzystanie z sieci? czy nie koliduje to z innymi domyślnymi ustawieniami kompa bo u mnie wszystko jest domyślne?..będę wdzięczny za odpowidż…pozdrawiam

HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Group Policy Objects{7C3F455E-3F25-42F4-9015-AFD8874E45AB}Machine\Software\Policies\Microsoft\Windows\Psched

NonBestEffortLimit = 14 (dziesietna 20) - co oznacza ograniczenie do 20 %

HKLM\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\Psched

NonBestEffortLimit = 0x00000014 (dziesietna 20) - co oznacza ogran. do 20%

Witajcie…sprawdziłem sobie w rejestrze tę wartość i mam Piotr jeszcze jedno pytanie a właściwie chcę się upewnić: NonBestEffortLimit = 0x00000000(0)-takie mam ustawienie w tym kluczu…czyli moja karta jest ustawiona na 100%…czy tak?..hmmmm ale pierwszego podanego przez Piotra klucza to za pierona nie mogłem znależć w moim xp sp2…pewnie żle szukalem co…

ta konfiguraja jest tylko możliwa w XP Professional , gdzie w XP Home Edition nie ma przystawki gpedit.msc , jeżeli nie ma klucza to należy go utworzyć :wink:

a umnie w szblonach administracyjnych nie ma rozwinięcia sieć, chociaż mam windows xp pro. Gdzie moge tego poszukać?

proszę podaj screnne :wink: