Internet przestał sie łaczyć napewno sporo wirusów

Wczoraj dostałem kolejny komputer od “znajomego znajomej” z tekstem nie działa mi internet i ogólnie komputer jest jakiś dziwny. Proszę o sprawdzenie tych logów:

Hijackthis: http://www.wklejto.pl/51220

OTL : http://www.wklejto.pl/51221

SRENG : http://www.wklejto.pl/51222

Proszę o pomoc.

A u Ciebie działa internet na tym kompie ? posprawdzałeś wszystko (kartę sieciową ,sterowniki itd ) ??? zamiast trzaskać trzy logi odrazu,ja bym odinstalował usługi google,wyszukiwarki,paski narzędziowe itd,potrafią dość znacznie zamulić kompa,przeskanuj dobrym antywirusem ,nawet wersją trial chociażby kaspersky i albo jestem ślepy albo nie widzę tu żadnego antywirusa więc znajomy znajomej za mądry nie jest używając netu bez zadnego zabezpieczenia(Windows defender to nie antywirus raczej antyspyware i do tego mierny)

Grzecznie poprosiłem o sprawdzenie logów. Bardzo mi przykro że kolega ma mnie za idiotę i wypisuje rzeczy którymi się właśnie zajmuję. Pozdrawiam.

Wcale nie mam Cię za idiotę ale jasnowidzem nie jestem i nie wiem na ile się na tym znasz (skoro prosisz o pomoc to ekspertem nie jesteś jak podejrzewam więc napisałem jak do amatora) a zapewniam ,że kolega czyli ja zajmuje się tym dłużej ,Twój opis jest za ogólny,nie wiem przecież co już sprawdziłeś w kompie,czy go podłączałeś itd w logach nie widzę nic tak strasznego żeby odcięło neta i wcale nie chciałem być niegrzeczny

Pozdro

PS.Ewentualnie jedynym winowajcą mogą być te wpisy

O2 - BHO: (no name) - {7E853D72-626A-48EC-A868-BA8D5E23E045} - (no file)

O13 - Gopher Prefix:

Teraz ja muszę przeprosić… faktycznym winowajca jest zepsuta karta sieciowa… pospieszyłem się z wysyłaniem logów… złapałem faktycznie na nim kilka trojanów programem Malwarebytes’ Anti-Malware. Ale nic groźnego… oczywiście antywir też zostanie zainstalowany. Życzę wesołych świat.