Internet przez Bluetooth

Chciałbym podzielić internet z komputera stacjonarnego (radiówka) do laptopa. Mam dwa adaptery bluetooth (zasięg 100m transfer danych 5mb/s).

Nie mogę sobie z tym poradzić żeby na laptopie był internet. Jest to możliwe bo widziałem taki przypadek. Testowałem już dużo sposobów ale żaden nie wypalił. Czytałem ze 100 tematów na ten temat ale nic… czy mógłby ktoś powiedzieć krok po kroku jak sobie z tym poradzić? nie interesują mnie odpowiedzi typu ‘kup sieciówkę’, ‘to niemożliwe’ itp. proszę o konkrety ;]

z góry dzięki

Wkładasz adaptery do komputerów, ja zgłosi się program obsługujący w jednym włączasz usługę “Udostępniaj net” a w drugim tę samą usługę włączasz na odbiór - tyle - przynajmniej w moim przypadku (a i strasznie strasznie wolno to działa)

ale jaki program? chodzi o to ze wolno działa internet czy przesyłanie danych? bo mi chodzi tylko i wyłącznie o internet… jakie masz adaptery?

Jakie adaptery - niebieskie - tyle o nich mogę powiedzieć, kupiłem a ArtDomie po 20 zeta za sztuke, by 2 kompy w domu spiąć - program był z adapterami.