Internet przez bluetooth

Mam pytanko w jaki sposób skonfigurować i czy jest to wykonalne aby mieć połączenie przez bluetooth z komputerem ktory jest połączony z internetem. Chodzi o to by odbierać internet po przez bluetooth.

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków,opcja zmień i popraw.JNJN

oczywiście, że można, komp widzi Blueotooth jako kartę sieciową i w połączeniach sieciowych konfigurujesz jak zwykłą sieciówkę

Problem w tym że komputer z podłączonym internetem ma albo połączenie z internetem albo bluetooth. Jak zrobić aby chodziły oba?

przede wszystkim musisz mieć połączenie z internetem na jednym kompie / nieważne czy neo, radiówka itp. /, dwa adaptery Bluetooth i knofigurujesz jak zwykłą sieć z sieciówkami oczywiście po zainstalowaniu tych Bluetooth

Mam tylko że albo jast połączenie przez bluetooth albo przez sieciówke nie chca dzialać dwa jednocześnie.

no bo nie mogą jednocześnie, albo dwie sieciówki albo dwa bluetoothy

W jednym komputerze nie chce chodzić jednocześnie karta sieciowa i bluetooth.

dlaczego nie chce, w panelu sterowania powinieneś widzieć połączenie sieciowe i połączenie bluetooth i każde konfigurujesz oddzielnie bo przypuszczam, ze przez połączenie sieciowe “bierzesz” internet, a przez bluetooth chcesz go udostępnić drugiemu kompowi

Właśnie o to dokładnie chodzi czy mozesz podesłać linka do tego jak to skonfigurować?

gdzieś to jest na tym portalu w prezentacjach / poszukaj /, ale pamiętaj najpierw musisz skonfigurować bluetoothy, a potem konfigurujesz sieć jak zwykłe karty sieciowe no i przede wszystki musisz udostępnić dostęp do internetu we właściwościach karty, z której z niego korzystasz.

mam podobny problem… udalo mi sie juz polaczyc 2 kompy z malym ale… po nawiazaniu polaczenia tworzone jest polaczenie ale… w statusie poloaczenia 1 kompa np. 130 wyslanych i 0 odebranych pakietow a w 2 zalozmy 120 wyslanych 0 odebranych. co dziwne inne funkcje bluetooth dzialaly w 2 strony (mozna pzesylac dzwiek w ta i w 2 strone)… mial ktos podobny problem?

a czy ta sie sufrowac po necie w komorce SE k750i poprzez bluetooth?