Internet przez modem Samsung SGH-Z810

Od dwóch dni użytkuję (a raczej próbuję użytkować) do połączenia z internetem modem Samsung SGH-Z810. I mam problem. Otóz po jego otrzymaniu podłączyłam go do laptopa (system Vista), po chwili pojawił się komunikat - zgodnie z instrukcjami z tego komunikatu zainstalowałam sterownik i połączyłam się z internetem, w zasadzie od razu. Problem pojawia sie, gdy restartuję komputer i chcę ponownie uruchomić modem. Wówczas pojawia mi się komunikat - prostokąt od Microsoft Visual C ++ Runtime Library o treści:

Runtime error!

Program: c:\ProgramFiles\ConnectionManager\ModemLauncher.exe

This application has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.

Please contact the application’s support team for more information.

Pomaga tylkoo odinstalowanie modemu i ponowna instalacja - działa prawie poprawnie, ale znów do ponownego restartu. A napisałam, że działa prawie poprawnie, bo oprócz tego w trakcie połączenia z internetem nie działa mi licznik - w ogóle ikona od modemu nie pokazuje w ogóle trwającego połączenia, mimo że strony ładują sie bez problemu. A licznik działał wcześniej, więc coś jest nie tak. Tylko co ???

Ten komunikat print screanem skopiowałam i wkleiłam do Worda, ale nie umiałam go umieścić na forum, więc go przepisałam.

Z góry dziękuję za pomoc.

Dodane 25.02.2009 (Śr) 20:16

Zapomniałam dopisać, że po tym jak pojawi się wspomniany komunikat, nie ma szans na połączenie z internetem - jedyny sposób jaki znalazłam to odinstalowanie modemu i ponowna jego instalacja, ale to jest bardzo uciążliwe. Proszę o pomoc, kamiro.