Internet przez przeglądarkę bardzo wolno działa

(matifcb) #1

Witam na moim laptopie nie da się używać Internetu. Inny komp ok, torrent działa max szybkością a stronki przez 2 przeglądarki bardzo dlugo wczytuje od 3 dni. Wirusow brak, dziala to jakby falowo, raz podziala z minute ok a później 15min masakra...

Internet przez przeglądarkę wolno działa
(gomezaddams) #2

Jaki laptop, podzespoły, system?

(matifcb) #3

Wifi jak i kabel beznadzieja. Lenovo g500 windows 8. wszystko dzialalo. Ostatnio usuwalem niepotrzebne programy ale mysle ze nic przypadkiem nie wywaliłem. Karta sieciowa broadcom 802.11n. Dziwne ze tylko przrgladarka kuleje .

Zauwazylem ze niektóre strony w ogóle się nie włączają. Np forum dobreprogramy i wyszukiwanie przez google… no i falowo to dość działa. Raz lepiej a raz nie do wytrzymania wolno…

(gomezaddams) #4

Skoro to masz na jednym sprzęcie i do tego ten sam problem masz na WiFi i kablu, to może sprawdź czy masz wszystkie sterowniki. Ewentualnie poszukaj na stronie Lenovo najnowszych driverów do kart WiFi, ethernetu i chipsetu.

(Leoncio) #5

Na poczatek dodatkowo skan tym programem http://www.dobreprogramy.pl/AdwCleaner,Program,Windows,38865.html

(matifcb) #6

odinstalowanie sterowników pomogło wcześniej ale teraz znowu falami muli tak że się nie da używać kompletnie… malware robiłem… nic nie znalazł

czy jak będę instalować sterowniki to najpierw wszystko odinstalować z menadzera urządzeń ? chipset nie wiem które to a karty sieciowe jak odinstalowałem to po włączeniu kompa same się zainstalowały bo na kompie mam na dysku sterowniki i pewnie automatycznie z nich pobrało.