Internet radiowy na dwa komputery

Mam takie pytanie mam w swoim komputerze internet radiowy, to znaczy antenę jakąś puszkę na niej pisze tak. WLAN Broadband Router WA-2204A POE chcę rozdzielić jakoś żebym miał internet na swoim laptopie co mam zrobić . Pomóżcie jestem cienki w te sprawy. :frowning:

Witam

A jak masz podpięty komputer stacjonarny do tego routera?

Jeśli do jednego z portów LAN, to tak samo podłącz laptopa.

Jeśli ten router pracuje jako Access Point CLIENT to raczej nie uda się udostępnić neta na laptopa przez WiFi, net jak napisałeś masz radiowy i moduł WiFi jest już wykorzystany do łączenia się z Access Point-em dostawcy internetu.

Pod tym linkiem http://www.atel.com.pl/doc/06008i_v_1_3_www.pdf jest instrukcja po polsku do tego urządzenia.

A tutaj: http://www.atel-electronics.eu/doc/06008ie.pdf i tutaj http://www.atel-electronics.eu/doc/0600 … _guide.pdf manual po angielsku, w nim są informacje które powinny Ci pomóc.

Tak na marginesie ja również mam neta radiowego, do łączenia się z Access Point-em dostawcy mam Access Point Edimax-a który jest podłączony przez złącze WAN w routerze D-Link-a, z routerem komunikuje się laptop przez WiFi w standardzie n, a komputer stacjonarny przez LAN 1Gb/s.

Pozdr.

Zdzisław

ghost-001 ,

Witam kolegę trochę to trwało ale kupiłem coś takiego używane na allegro WA-2204A oczywiście router . kiedyś starałeś mi się pomuc na forum internet-radiowy-dwa-komputery-t324055.html

mam nadzieje że mi pomożesz to wszystko zainstalować ,mam taki sam router tylko bez antenki i oczywiście laptop i zwykły komp obydwa działają ale na kablu. Jak przyjdzie to dam znać . Pozdrowienia