Internet się ,, Buguje " Psuje

Witam mam problem z moim internetem, często tak jakby się buguje nie wiem jak to ująć psuje się. trwa to średnio 30-60 sek. ale powtarza się to dosyć często, grając w jakieś gry multiplayer jednak to bardzo przeszkadza. Jestem zielony w tym sprawach. Dodam jeszcze iż przez ostatnie dni nie miałem tego problemu bylem juz u moich dostawców w sprawie innego problemu DNS Powiedzieli bym na nowo skonfigurował router zrobiłem to i dns już odpuścił.Jeszcze jedno mając włączoną przeglądarke i internet sie buguje *psuje to przeglądarka przestaje działać…

Korzystasz z sieci bezprzewodowej, tak?
Czy próbowałeś przeinstalować sterowniki?
Na próbę podłącz internet po kablu (możesz to zrobić za pomocą kabla dołączonego do routera).
Sprawdź, czy przy połączeniu kablowym problem występuje.

Kolejna sprawa - czy masz więcej urządzeń podłączonych do tego routera?
Jeżeli tak, to napisz jak połączenie sprawuje się na tych urządzeniach.

Wykonaj logi (według wytycznych) do działu bezpieczeństwo, aby wykluczyć złośliwe oprogramowanie.

Ze sterownikami próbowałem, jeżeli chodzi o urządzenia to mam podłączenie także z tabletu na którym internet nie sprawia żadnych problemów.

Wykonaj, proszę, pozostałe polecenia.
Przede wszystkim logi do działu bezpieczeństwo. Następnie podłącz komputer po kablu i pracuj przez jakiś czas. Daj znać, czy problem też występuje.