Internet się sam zamyka

Witam

Przepraszam za zamieszczenie tematu w złym dziale i proszę o przeniesienie go do stosownego działu. Piszę w imieniu brata, któremu zepsuł się internet. Ma neo 512kb/s i w tym momencie może używać go tylko do gg i skype’a. Podczas chodzenia po stronkach wyskoczył mu jakiś komunikat i od tamtej pory żadne strony nie wczytują mu się.

Jak to naprawić??

Proszę o kontakt najlepiej do niego na gg.

Numer podany w profilu, a user to właśnie Grzecho.

Czekam na pomoc

Dzięki

Pozdr

Jaki?

Hmm kiedyś też mi sie internet sam zamykał. Daj screnna tego komunikatu to wtedy da sie lepiej ocenić sytuacje. :slight_smile:

A nie blokuje przeglądarki firewall? skoro działa GG i Skype to znaczy ze net jest.

Skanowałeś kompa antivirusem ?

Zainstaluj alternatywne przegladarki - Opera, Firefox i sprawdz

najlepiej niech poda treść komunikatu … oraz wklej loga :

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=36654

Witam

Problem opisany przez moją siostrę jest nadal aktualny. W tym momencie na forum dostałem się tylko przez nową przeglądarkę, a IE 6.0 nadal nie działa.

To są dwa z kilku wyskakujących mi komunikatów:

p44dwb5odab42en7m.jpg

pahjx01ftvs9nlq8m.jpg

Wczoraj pojawił mi się także ten problem i po usunięciu wirusów, które miałem na kompie zrobiłem jeszcze format, ale problem powrócił.

To log z HiJack’a:

Użyj Windows Worms Doors Cleanera zmień znaczki z disable na enable. Po użyciu tego narzędzia wymagany jest reset sysa.

W trybie awaryjnym z wyłącząnym przywracaniem systemu usuwasz (wpisy Hijackiem, pliki/foldery na czerwono ręcznie z dysku (w razie problemów z usuwaniem plików użyj narzędzia KillBox ):

Wyłącz usługę posłaniec programem Xp-AntiSpy PL