Internet się wyłącza- pomocy!


(_Karko_) #1

Witam,

mam problem tego typu: po użytkowaniu przez jakiś czas internetu, on samoistnie się wyłącza, chociaż ikona połączenia nie znika, a system po diagnozie nie wykrywa żadnego problemu. Problem ten znika po ponownym uruchomieniu komputera. Dodam, że komputer ma jakieś 2 m-ce, model Acer Aspire 6935G. Problem występuje zarówno w czasie użytkowania internetu przez kabel jak i bezprzewodowo a czas wyłączenia sie jet różny, czasem bywa tak, że bezprzewodowo w ogóle się nie włącza. Internet mam z kablówki i puszczam sygnał przez router, dodam też, że innym użytkownikom net chodzi bez problemu.

Załączam do wiadomości logi:

Hijack - http://www.wklej.org/id/93772/

Silent - http://www.wklej.org/id/93794/

proszę o pomoc i dokładne wyjaśnienie postępowania, gdyż jestem niedoświadczonym użytkownikiem. Ten problem nie daje mi spokoju już od dłuższego czasu, a ciągłe resetowanie jest wkurzające :confused:


(greh) #2

Hehe. Niech zgadnę. Net z Vectry? :wink:

Jak masz podłączony modem? Przez USB czy przez sieciówkę?

A może masz zaptaszkowane żeby w celu oszczędzania energii wyłączał to urządzenie, jeśli masz podłączenie do karty sieciowej więc ją. Zresztą patrz na screen:

beztytuukk6.th.jpg


(_Karko_) #3

Internet mam z Toya TV, ale innym użytkownikom wszystko działa bez problemu, wiec to na pewno u mnie. Co do oszczędzania energii, to już miałem to sprawdzone i odznaczone wiec to nie to :confused:


(towerone) #4

A może problem tkwi w routerze? Od jakiego momentu zaczął występować problem? Wcześniej komputer dobrze współpracował z tym routerem?


(_Karko_) #5

Na samym początku wszystko dobrze chodziło, innym działa tylko u mnie takie problemy, miałem sporo wirusów jak chciałem raz ściągnąć cracka do gry i od wtedy jest gorzej.


(greh) #6

No to już przynajmniej wiesz, że piractwo nie popłaca. :wink:

Podaj log z Combofix. :wink:


(_Karko_) #7

Przepraszam, że tak długo to trwało, ale musiałem przeskanować i jeszcze ponownie ruchomić, bo oczywicie bez tego net sie nie włączy:/

oto log: http://www.wklej.org/id/93944/