Internet się zepsuł

(Kubal92) #1

Otuż występuje u mnie dziwne zjawisko. Wykupiłem internet około 800 mb (czy jak to się liczy), a ściągam pilik z prędkością 630 mb/s. Wychodzi na to, że mam neta 5 giaga. Dlaczego tak jest? Jestem w lanie.

PS: mi się to podoba i nie chcę tego zmieniać, ALE nie chcę też z tego powodu ponosić żadnych konsekwencji!

(mareksolak) #2

Coś matematyka szwankuje a poza tym często prędkośc pobieramia jest mniejsza od szybkości łącza (zależy od obciążenia łączy serwera) - słowem nie tylko Ty pobierasz

(Kubal92) #3

Prędkość ściągania x8= prędkość łącza?

(Irekxara) #4

Smercz

sprawdź sobie TUTAJ

swoja prędkość :wink:

(Kubal92) #5

Wyszło mi jedno 5814 kb/s, a download 456 kb/s. Coś jest nie tak, jakbym całe połączenie z połowy osiedla zabierał.

(Irekxara) #6

Smercz Jaki Ty masz problem :roll:

(Sebos99) #7

O jakie ty się boisz konsekwencję? Nic przecież nie zrobiłeś.

(Zbych ) #8

coś Ci się pomyliło , sciągasz sobie film (divx) w 1 sekunde??

(sdar) #9

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Dodatkowo, proponuję zapoznanie się z TYMI informacjami.

(Krzysieek88) #10

Jaka sieć w Polsce oferuje takie prędkości ?

To też sobie zamówię 8)

btw // sporo musisz płacić jakiś 1000zł miesięcznie ? 8)

(Scp X) #11

Albo lepiej. Mi się wydaje, że kolega powinien zrobić zrzut ekranu, kiedy pobiera jakiś bardzo duży plik. To rozwiąże problem.

(D Kielbania) #12

Mi się wydaje, że kolega Smercz chciał grzecznie zapytać dlaczego jego internet tak szybko ściąga. Wydaje mi się też, że pomylił jednostki. Internet może i ma 800mb(MB)/s ale transfer ma ponad 600 kb /s. Taki transfer w osiedlówkach jest możliwy, ale tylko jeżeli pozostali użytkownicy nic nie ściągają lub w ogóle nie korzystają z internetu :wink:

(Airborn) #13

taki transfer w osiedlówkach nie jest niczym trudnym nawet jeżeli pozostałych 300 osób jest aktualnie podłączonych, wystarczy trafić na dobry serwer który wyśle nam dane z taką prędkością :wink:

oczywiście :wink: a dyski to mu się kręcą z taką prędkością, że nie potrzebuje wiatraczków w komputerze :wink:

(Joemix) #14

Kiedyś siedziałem na serwerze który obsługiwał radiolinię bodajże FUTURO na całe miasto... panowie coś pięknego :smiley: Nie nadążałem pukać w "Zapisz jako..."