Internet stacjonarny a Wifi

A wiesz może jak się nazywa uchwyt na klawiaturę tylko że nie mocowany do biurka a na ścianę :slight_smile: ?

Mam nadzieję, że to wietrzenie pomieszczenia nie wynika z chęci wyrzucenia tych fal radiowych na zewnątrz :slight_smile:

Co do danych źródłowych to nie mam zamiaru takich podawać, nie jestem tutaj po to, żeby kogoś przekonywać do nieszkodliwości fal radiowych,mam lepsze pomysły na spędzanie swojego czasu niż przeglądanie badań na ten temat :slight_smile: Podrzucę tylko artykuł instytucji związanej z z badaniem raka.

Mam nadzieję, że to wietrzenie pomieszczenia nie wynika z chęci wyrzucenia tych fal radiowych na zewnątrz

Bardziej chodzi o cyrkulację.

Podrzucę tylko artykuł instytucji związanej z z badaniem raka.

Z pewnością coś jest na rzeczy przy długotrwałym przebywaniu w takim pomieszczeniu na pewno będą widoczne pewne patologie. Dwa wieki temu uważano, że palenie również nie szkodzi, ba wręcz pomaga :slight_smile:

Chyba nie ma toto jakiejś szczególnej nazwy :wink:
Ale to nie są tanie zabawki :slight_smile:
https://allegro.pl/listing?string=uchwyt%20na%20klawiaturę&order=m&bmatch=ss-base-relevance-floki-5-nga-hcp-ele-1-4-1003

Kolego @MatX1, podważyłeś moją wypowiedź, więc jestem ciekaw na jakiej podstawie. Czytałem wiele tego typu artykułów, ale nie są to rzetelne badania. Musisz chyba sam przyznać.
Ale myślałem, że skoro twierdzisz, iż takie badania były prowadzone, to masz na nie jakieś namiary. Ja na tego typu informacje nie trafiłem, a bardzo chętnie bym się z nimi zapoznał. Więc jeśli je czytałeś, to może jednak uda Ci się je podlinkować.

Ale to nie są tanie zabawki :slight_smile:

Racja, już lepiej nabyć takie coś:
http://allegro.pl/jasny-dekor-polka-nascienna-wiszaca-volato-90-cm-i6903648705.html

Pod artykułem są przypisy w których zawarte są wyniki rzetelnych badań różnych ośrodków naukowych.
Miłej lektury :slight_smile:

Zmieniłem kabel sieciowy na tzw. Patch cord. Rezultaty widać. Transfer osiągnął maximum 120 Mb/s

Wychodzi na to, że standardowy przewód powodował stratę i to widoczną.

1 polubienie