Internet stacjonarny ery

Witam:) od razu chciałbym powiedzieć, że przeszukałem forum i nie znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Mój problem polega na tym, że w sierpniu kończy mi się umowa z netią na internet i teraz mógłbym przedłużyć umowę na opcję 1 mega za 49 zł( czyli dokładnie ta sama prędkość i cena którą teraz płacę) lub na 6 mega za 59zł z internetu od nich byłem bardzo zadowolony i już miałem przedłużać na kolejne dwa lata ale znalazłem w internecie promocję internetu stacjonarnego ery, ponieważ jestem jej abonentem i dostałbym 25% zniżki a gdy dodatkowo wziąłbym telefon stacjonarny w erze to otrzymałbym drugie 25% zniżki wiec za opcje 6 mega płaciłbym niecałe 35 zł tylko że jest wielkie prawdopodobieństwo, że tpsa się nie zgodzi gdy zrezygnuję z telefonu od nich za który teraz płacę 28 zł a za ten z ery płaciłbym 35 zł. Obawiam się tego, że tpsa się nie zgodzi a ja zostanę z tym abonamentem na stacjonarny z ery za 35 zł i bez szans powrotu do tego co miałem w tp ponieważ tego planu już nie ma. I chciałbym się dowiedzieć jak sprawuje się ten internet z ery ma ktoś?