Internet stacjonarny Netia vs Orange

W wielu.

Faktycznie, wszystko zostało napisane. Wystarczy zadzwonić, zapytać i będzie jasne czy można brać na próbę i zwrócić po 14 dniach.

Nie, wystarczy przeczytać regulamin, dużo pewniejsze rozwiązanie niż dzwonienie po infoliniach.

Nie powiedziałbym, raczej nielicznych.

Umowa to około 20 paragrafów, czasem więcej. Graficznie to ok.trzech stron tekstu

Skad wiesz co masz szukać ja nie masz najmniejszego pojęcia jak brzmi umowa.

Ale choćby to była tylko „jedna linijka” to w niczym to nie zmieni tego że nie masz:
NAJMNIEJSZEGO POJĘCIA JAKIE PRZEPISY PRAWA OBOWIĄZUJĄ, CO TY MOZESZ A CO MOŻE "OPERATOR"
Dostałes wszystkie informacje co ty jako konsument mozesz a czego nie możesz.
NIC Z TEGO NIE ZROZUMIAŁEŚ
Rozumiem. Za trudne. Nie dziwię się. Więc „pieprzysz” nie na temat.

Co? Winda nie działa, wiec mózg sie spala? 11 piętro to jednak wysiłek by na Rydygiera tam wleźć. :joy:

Widać, że raczej umów z operatorami nie podpisywałeś. Zawsze proszę o wskazanie istotnych rzeczy, które były omawiane z konsultantem na umowie, aby niczego nie ominąć.

Przecież piszesz nie na temat, z takim podejściem to całe życie będziesz podaj, zanieś, pozamiataj. :grin:

Chociaż nie wiem, czy do miotły ktoś cię zechce nawet, bo ja bym typa, który jest tak głupi, że publicznie się sam poniża używając takiego słownictwa, do pracy nie przyjął i wątpię, no może na jakąś budowę.

Nie nudź. Co? Prawda boli.
Nic nie zrozumiałes i nigdy nie zrozumiesz, taki twój los. :fu:

Faktycznie, trochę to smutne. Ale może z czasem nabierzesz odrobinę ogłady, kto wie. Życzę z całego serca.

Synku. Nie rób dalej z siebie :clown_face:

To pozostaje podpytać sąsiadów czego używają i czy jest ok. Dziś nie wróciłbym do neostrady ani netii, 10Mb/s mnie nie zadowala w dobie znacznie szybszego lte. Były stabilne, bo mega wolne.

8 lat z LTE od PLAY - masakra, ja nie wiem jak za tak marnej jakości usługę oni mają czelność brać kasę i robić z ludzi d… Mam wrażenie, że Play opłacił UOiK :stuck_out_tongue:

Orange i T-Mobile jedno i to samo, oba spoko, ale pod koniec jak podpieli mi światłowód w ramach programu Polska Cyfrowa zwalniało i było widać przeciążenie jedynego masztu.

Co do Neostrady i Netia Spot to powiem tak w dzisiejszych czasach chyba zdecydowanie wolał bym LTE skaczace 20-40Mb/s niż miedź, która jest jak sznurek na szyi i kopnięcie krzesła do tyłu.

Pewnie tak, ale czy dał radę UOKiK, chyba nie…