Internet szwankuje, u mnie czy u wszystkich?

(Dziadekpolak) #1

witam, miałem remoncik i puściłem sobie kabel rj45 w ścianie, wczoraj podłączyłem do niego gniazdko i do gniazdka kawałek kabla który idzie do komputera do gniazda ethernet, lecz mam taki problem (może to wina netii ale wątpie)

gdy korzystam z internetu to po 15-20 minutach internet się rozłącza, czym to jest spowodowane? czyżbym źle gdzieś coś podłączył?

(lazikar) #2

A ten kabelek do routera masz podłączony???

(Dziadekpolak) #3

tak, ale na drugim kompie chodzi bardzo dobrze.

(Dziadekpolak) #4

filtry wpięte pod telefon, no nie wiem czy kabel jest ekranowany, taki zwykły z allegro za 1zł/mb, chodziło mi na nim aż do momentu gdy go przeciąłem podłączyłem do gniazdka i zakończyłem końcówkami,

dodam również że strony strasznie długo się wczytują, a mam łącze 1Mb/s i wiem jak się wczytywały przed moją przeróbką, wysmienicie internet chodził a teraz mam wrażenie że korzystam z radiówki

(Dziadekpolak) #5

no mi zawsze chodziło wszystko dobrze, tylko może jak się nie umie profesionalnie zaciskać koncówek to potem jakieś błędy wychodza, ja pierwszy raz dopiero zaciskałem, musiałem poprawiać itp, pozaciskałem od nowa i odinstalowałem karte sieciową w PC i zainstalowałem od nowa wszystko i zobaczymy jak teraz będzie.

-- Dodane 18.04.2009 (So) 21:50 --

nadal to samo. to jest wina złego zakończenia kabli?