Internet szwankuje, u mnie czy u wszystkich?

witam, miałem remoncik i puściłem sobie kabel rj45 w ścianie, wczoraj podłączyłem do niego gniazdko i do gniazdka kawałek kabla który idzie do komputera do gniazda ethernet, lecz mam taki problem (może to wina netii ale wątpie)

gdy korzystam z internetu to po 15-20 minutach internet się rozłącza, czym to jest spowodowane? czyżbym źle gdzieś coś podłączył?

A ten kabelek do routera masz podłączony???

tak, ale na drugim kompie chodzi bardzo dobrze.

filtry wpięte pod telefon, no nie wiem czy kabel jest ekranowany, taki zwykły z allegro za 1zł/mb, chodziło mi na nim aż do momentu gdy go przeciąłem podłączyłem do gniazdka i zakończyłem końcówkami,

dodam również że strony strasznie długo się wczytują, a mam łącze 1Mb/s i wiem jak się wczytywały przed moją przeróbką, wysmienicie internet chodził a teraz mam wrażenie że korzystam z radiówki

no mi zawsze chodziło wszystko dobrze, tylko może jak się nie umie profesionalnie zaciskać koncówek to potem jakieś błędy wychodza, ja pierwszy raz dopiero zaciskałem, musiałem poprawiać itp, pozaciskałem od nowa i odinstalowałem karte sieciową w PC i zainstalowałem od nowa wszystko i zobaczymy jak teraz będzie.

Dodane 18.04.2009 (So) 21:50

nadal to samo. to jest wina złego zakończenia kabli?