Internet TP bez telefonu stacjonarnego

Czy ma ktoś sam internet w TP teraz Orange bez telefonu stacjonarnego?

Kiedyś dało się coś takiego zrobić, tyle że wiązało się to z dodatkowymi comiesięcznymi kosztami utrzymania linii. Czy to się zmieniło - nie wiem.

DeliVeriuS ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Można też zawiesić telefon stacjonarny, wtedy wychodzi jeszcze taniej niż przy utrzymaniu linii.

Niestety nie ma możliwości by mieć internet w TP i nie mieć telefonu, nawet jak zawiesisz linie musisz płacić te 18zł miesięcznie. Jedynym rozwiązaniem jest internet w konkurencji. Wiem, że w Netii można mieć internet bez telefonu i bez żadnych dodatkowych opłat, ale tylko i wyłącznie jeśli gdzieś w Twojej lokalizacji użyli własnych kabli - w innej sytuacji też trzeba u nich ponosić dodatkowe koszta.

Może coś się zmieni jak przejęcie TP przez orange się zakończy… najlepiej będzie zadzwonić do orange i się dowiedzieć szczegółów lub zadzwonić do netii i zobaczyć czy mają blisko kable.

Dzięki za informacje.

To nie przejecie a rembranding, TP, należało od dawna do Orange.

Nic się raczej nie zmieni w tej kwestii szybko :frowning:

A po zmianie na zgniłego pomarańcza nie zamierzam mieć juz noe

To nie do końca tak.

TPSA należy do France Telecom, PTK Centertel (czyli operator dawnej Idei, obecnie komórek Orange) należy do TPSA.

Do France Telecom należy marka Orange, PTK Centertel się nią posługuje. I tak jest od rebrandingu Idei na Orange.

Teraz doszło do kolejnego rebrandingu i marką Orange posługuje się również TPSA. TPSA jako firma cały czas istnieje, jako marka już nie.

Dobra:) Źle może napisałem, ale przyznaje się, że rynek telekomunikacyjny mnie nie interesuje - Netia, Orange i TP - nie korzystam, bo nie ma u mnie możliwości.

Ale ze wszystkim jest tak jak napisałem:

Netia - na własnych kablach - brak dodatkowych opłat,

Netia - na kablach TP/Orange - wymagany telefon stacjonarny lub opłata (29zł za utrzymanie łącza lub ok 17zł za zawieszone łącze)

Neostrada - wymagany telefon stacjonarny lub opłata (29zł za utrzymanie łącza lub ok 17zł za zawieszone łącze)

@LonngerM

I tu się tez trochę mylisz.

Nie 17, a 22 prawie. w TP(orange no) jest możliwość bez telefonu(stacjonarnego) i opłaty za utrzymanie łącza :smiley: