Internet traci połączenie - potrzebny restart

Witam, od razu powiem, że jestem kompletnie zielona jeśli chodzi o komputery, ale już nie wiem co zrobić. Mam taki problem, już od dłuższego czasu, że bez przyczyny Internet traci połączenie. Co najdziwniejsze, pokazuje, że internet jest, ale na przeglądarce nie mogę uruchomić żadnej strony i konieczny jest restart laptopa. To bardzo denerwujące, bo zdarza się to coraz częściej. Odinstalowałam przeglądarkę Google Chrome i próbowałam innych, ale problem leży chyba w laptopie. Dodam, że wcześniej korzystałam z Internetu przez WiFi a teraz przez kabel i sytuacja jest ta sama cały czas. Pilnie proszę o pomoc i z góry dziękuję!

(pierwszy raz piszę na forum, więc jeśli już był taki wątek to przepraszam) pozdrawiam!

Czy to oznacza internet kablowy, czy może modem GSM podłączony kablem?

Jaki dostawca?

wątpię, żeby to była wina dostawcy, bo wcześniej przez WiFi korzystałam w domu, a teraz jestem na stancji i mam przez kabel internet i jest to samo. a tak się dzieje gdziekolwiek podłączę się do sieci, czy to przez WiFi czy przez kabel.

jak napisałam jestem kompletnie zielona więc nie mam pojęcia czy to jest “internet kablowy czy modem GSM podłączony kablem” :slight_smile: - szczerze mówiąc, nawet nie wiem czym to się od siebie różni, ale jestem zdesperowana bo co chwila muszę restartować laptopa. :frowning: