Internet translator

Chciałbym się dowiedzieć czy ktoś korzystał z programu internet Translator (ponoć tłumaczy całe strony)

Jeśli tak to jakie jest jego wrażenie z pracą z tym programem ?? :x

Czy ta informacja cokolwiek mówi respondentowi ??

OT :arrow: KOSZ

tak dokladnie tlumaczy cale strony ale nie jest idealny.

W kazdym razie ze strony mozna praktycznie wszystko wyczytac jesli jest anglojezyczna.

tylko mialem do czynienia z english translator.

wrazenia?? - pozytywne :lol: :lol: :lol: :lol:

Skoro miałeś doczynienia tylko z english translator to z kąd wiesz jak spisuje się Internet translator ??

Chcę zaciągnąć opini bo mam zamiar go kupić (jest w promocji :smiley: :wink: ) i mieć pewność, że jest etgo wart

pisalem o english bo tylko tego widzialem. Podejrzewam ze Twoj “promocyjny translator” na pewno nie bedzie tlumaczyl np. chinskich i kolumbijskich stron mimo ze sie nazywa internet translator. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Nie zrozumiałeś mnie :frowning:

Piszą Internet translator miałem na myśli TEN Program, który tłumaczy angielsko języczne strony,a nie TEN

o który chyba Ty mówisz

no to konczac ta dyskusje pisze:

program tlumaczy w taki sposob ze mozna sie wyznac o co chodzi na stronie, ale na pewno nie idealnie.

udanych zakupow - tylko nie rozumiem troche tego wyboru jak sa darmowe wersje na sieci, wiec po co kupowac -> choc legal to legal :slight_smile:

P.S. te linki ktore podales sa dokladnie takie same :twisted: :twisted:

prawda jest taka że jeżeli nie znasz sie na języku, którego tekst chcesz przetłumaczyć chociaż na poziomie komunikatywnym to nie polecam tłumaczenia całych stron bo to może ci tylko problemów narobić…

bo translatory nie czytają w myślach tylko próbują przyrównać tekst to przykładu i tak to tłumaczą, gdy jest to inny kontekst zdania to masz stary lipe…

i jak narazie nie ma programu który by ten problem rozwiązał…

może kiedyś A.E.?

No właśnie… Nie doczekamy się porządnych i nieomylnych translatorów doputy,dopuki nie powstanie sztuczna inteligencja :frowning:

Oj Lukas…

:shock: :roll:

Programi mały i prościutki w obsłudze co prawda czasem że tłumaczy niektóre wyrażenia ale ogólnie można sie domyslić co jest napisyne

podzielam zdanie kolegi ja korzystam z internet translator i tłumaczy mi całe strony oczywiście nie dokładnie ale już coś mozna zrozumieć oczywiście jeżeli ktoś ma chociasz minimalną wiedzę na temat języka to zawsze mozna sprawdzić i porównac tłumaczony tekst

nie prościej (bo napewno lepiej) nauczyć się paru słów po angielsku :lol: :stuck_out_tongue: :wink:

Internet Translator 2.0 w media mark sprzedaja za 9.90 złotych

działa niestety tylko z systemową przeglądarką :slight_smile: ale nawet niezle tłumaczy :wink: