Internet + Vista

Witam chciałbym abyście w tym tematcie pisali jak wam chodzi net na vistcie :slight_smile: czyli: Ściąganie typu torrent, gra online, przeglądanie stron.

Neostrada 2mb/s, sterowniki wgrane działające prawidłowo speedtouch 330. Miałem zainstalowany cfosspeed ale doszedłem do wniosku że tylko spowalniał.

Ściąganie ze stron: (0-80kb/s - mało, nie przekroczyłem jeszcze setki :slight_smile:

Torrent: (0-150kb/s - średnia ściagania przez uTorrent to 70kb/s aczkolwiek skacze niesamowicie transfer nigdy nie miałem z tym problemu)

Przeglądanie stron: Jestem zadowolny jedynie z tego:)

Podsumowując ciężko ale myśle że trzeba poczekać na odpowiednie sterowniki do modemu.

Witam.

Mam neostradę 512, raz modem liveboxa , raz sagem fast 800, i na odbu modemach net chodzi dobrze, od przeglądania www, do ściagania plików , nie zauważyłem problemów z netem, jakie miałem na xp

Witam a ja mam pytanie jak chodzi emule na viscie chodzi mi głównie o wersje morphXt 9.1 jestem użytkownikiem neostrady 512 i w najbliższym czasie chciałbym się przesiąść na viste a i jeszcze jedno co do emule trzeba udostępniać jakiś folder z prawami admina czy coś takiego bo gdzieś czytałem że trzeba ale nie wiem jak to jest teraz na finalnym bulidzie PL??A co do sterowników do modemu speed touch to trzeba je nadal instalować w trybie zgodności z xp sp2??

a widzisz gdzieś sterowniki tego modemu pod viste ?

Bo ja nie, więc tylko ta opcja wchodzi w grę :slight_smile:

Emule chodzi dokładnie tak samo jak na xp