Internet w Erze - koszt?

Witam mam takie pytanie: Mam abonament w erze 20zł/mies i ile bym zapłacił za wejście np na 1 strone np.: onet???

P.S jest w nim wbudowany chyba blueconnet(internet w telefonie to się nazywa:)

Tyle ile wyniesie Cie transfer danych wyslanych i odebranych. Jezeli to co posiadasz to taryfa biznesowa i masz do niej wykupiony blueconnect to zgodnie z informacja na stronie ery masz w tym limit 50 lub 500 Mb. Gdzie 50 MB transmisji pozwala na otwarcie do 1100 witryn internetowych w telefonach dostosowanych do usługi blueconnect.

Natomiast jezeli nie masz wykupionej uslugi blueconnect to informacje i koszcie pakietow wygladaja tak:

a tak po polsku ?? :stuck_out_tongue: ile zapłace za wejscie na onet p.s nie mam nic wykuione :slight_smile:

72 gr za 500 kB

Dokładnie to 1,44 pln . Era liczy za wysłane i osobno pobrane. Jeżeli wejdziesz na strone i przeglądniesz kilka,kilkanaście stron / do 500kb/ zapłacisz tyle samo co za sprawdzenie / bez pobierania/ poczty.Przez to zrezygnowałem z ery. Czekałem na ważnego maila i sprawdzałem co godzine poczte.Pod wieczór okazało sie że z konta zabrało mi ok.20 pln