Internet w komórce [Plus]

Hej,

Mam telefon z 3G i czasami chciałbym wejść do internetu. Nie zawsze mam dostęp do wi-fi, więc trzeba za to płacić.

Tylko ile? Mam telefon w Plusie.

Ile płacę za xx MB pobranych z internetu?

Zastanawiam się czy nie wykupić sobie za 4 zł “pakietu 20MB”. Znalazłem taką usługę na plus.pl

Tylko kolejne pytanie. Tam mam listę usług, które mogę aktywować:

“Internet dla Firm 20MB” oraz “Pakiet iPlus 25 MB”

Czym to się różni?

Jak wykupię ten pakiet to będę mógł sprawdzić ile już go wykorzystałem?

Pakiet kupuje się jednorazowo, prawda? Zostanie naliczony tylko raz do rachunku?

idź do plusa i się wszystkiego dowiedz bo nikt tego tu za ciebie nie zrobi .

=D> =D> =D> Aż się ciśnie na usta żeby coś powiedzieć brzydkiego…

To po co w ogóle są fora?

Mam do wyboru poprosić ludzi na tym forum o pomoc, albo latac kilka kilometrów do Plus’a.

Oczywiście można do nich zadzwonić, ale po ostatniej rozmowie straciłem chęci, bo tam zazwyczaj awarię np. liveboxa tłumaczą - “Jest za daleko i sygnał nie dociera”

Piszesz, że masz telefon w Plusie, ale już nie napisałeś, czy abonament, czy prepaid.

Aby korzystać z internetu w komórce nie trzeba kupować żadnego pakietu, ale warto to robić, bo wychodzi znacznie taniej.

Ja wiem jak jest w Simplusie.

Tak więc kupujesz pakiet (np 100MB za 10 zł), który jest ważny 1 miesiąc, a dokładnie 720 godzin (30 dni). Jeśli nie wykorzystasz wszystkich 100MB przez 30 dni, to reszta przepadnie. Jeśli wykorzystasz wcześniej, to możesz aktywować następny pakiet 100MB. Jednocześnie można mieć aktywny tylko jeden pakiet o danym nominale, tak więc musisz uważać, kiedy Ci się skończy (powinien przyjść SMS z informacją, że wykorzystałeś już wszystko). Oczywiście możesz sprawdzić, ile jeszcze zostało MB (w Simplusie kodem *121#, myślę że w abonamencie też)

Polecam Ci dokładnie przejrzeć stronę Plusa, tam jest wszystko napisane

PS. Jeśli masz możliwość, to zainstaluj sobie w telefonie Operę Mini, najlepiej starszą wersję 4.2 (lub 5, kwestia gustu), bo podczas pobierania kompresuje strony i zużywasz mniej transferu. Wejdź z telefonu: http://m.opera.com/

Cześć - polecam Ci przejrzeć temat “Przykładowe cenniki operatorów komórkowych” , znajdziesz tam informacje o połączeniach u różnych operatorów (przy okazji odwiedzisz moją stronkę :slight_smile: )