Internet w multimedi - warto?

Witam, pytanie skierowane do posiadaczy neta w multimedii. Czy dobrze działa, jakie są prędkości rzeczywiste i jeszcze jakie pingi przy 1mbicie. Muszę zdecydować się jutro także szybko plz D; Mieszkam w Płocku.

Witam!

Mam ten internet [też 1mb] od marca.

Ogólnie jestem zadowolony, pingi niskie okolo 25.

Prędkość sciągania wynosi 120 kb/s to tyle ile powinno.

Jedynie ostatnio mam pewien problem z grami MMORPG poniewaz przy niskim pingu mam częste freezy, ale to chyba wina komputera.

Warto! Zakładają za darmo! Mi pociągnęli nawet 200m kabla. Internet 24h/dobę, maks prędkość zgodna z rzeczywistą no i ceny atrkcyjniejsze niż w TP

a więc tak… miałem internet z multimedii, ale nigdy nie było tak jak powinno. miałem 1mb, transfer powinien być 120kb/s tak jak pisał DraGoOonN, ale nigdy takiego transferu nie miałem. sąsiedzi też mieli multimedie i było tak samo jak u mnie. też gram w gry MMORPG, były częste freezy, kicki. troche jest to wnerwiające ponieważ zawsze gdy chciałem grać, po prostu się nie dało… pingi były niskie ale tylko w nocy, w dzień coś koło 150-250, co uniemożliwia grę. co zadzwoniłem na infolinię z reklamacją, mówili mi że jest awaria u mnie w mieście i proszą o cierpliwość, tylko dziwne ponad pół roku awaria ? :smiley: aktualnie mam internet radiowy 2mb z którego jestem zadowolony, niby radiówka ale pingi są zaskakująco niskie, w dzień od 50-80, a w nocy max 20 :slight_smile: nigdy nie miałem wyższych pingów, a co do multimedii, mówię nie.

pzdr

Wszystko uzależnione od lokalizacji ;p jak już to lepiej warto szukać kogoś kto z miasta czy jak najbliżej Ciebie ma multimedię.

ja na pingi nie narzekam, i przed zmiana czesci w kompie miałem 0!! 0 lagów/freezów.

Na laptopie lagów nie mam, a na komputerze są.

Jestem z Zachodniopomorskiego, blisko Gorzowa i stamtąd mam internet.