Internet w neti ile za miesiąc

Siema mam do was pytanie. Mam neta z neti Net24 lecz w lutym kończy mi sie umowa i chciałbym wziąć 1Mb na 36 miesięcy lecz nigdzie na stronie neti nie moge sie doszukać żadnego cennika. Wiecie może ile by mnie to wynosiło miesięcznie?? I czy są jakieś dodatkowe opłaty skoro mam juz modem itd.?

http://www.netia.pl/obsluga_klienta_dom.html

http://www.netia.pl/kontakt.html

Za długi termin, oferty się tak zmieniają ze możesz tego żałować. Prognostyki przewidują ze internet potanieje a Ty będziesz płacił przez ten okres tyle samo.

Dzisiaj dzwoniłem do Netii w sprawie przejścia z neostrady na Net24.

A więc tam gdzie jest świadczona usługa neostrada to też może być Net24 z Netii. Do 15 lutego mam czas zerwac umowe z TP bez ponoszenia kosztów i tak się zastanawiam czy wziąść z Netii. Opłata aktywacyjna wynosi 1zł, przy łączu 1Mb umowa na okres 12miesięcy koszt 65zł brutto to lepiej o wiele niż teraz, mam neo512 umowa na dwa lata i płacę 85zł.

Z netii o wiele lepiej jest bo nie ma żadnych limitów można sciągać ile się chce. Teraz tylko sie zastanawiam czy lepiej pozostać przy neo bo może wprowadzą jakąś promocję dla obecnych klientów np. mniejszy abonament lub może zwiększa szybkość, wiem że narazie nie zwiększą ale może kiedys:). No bo w sumie z netii to wychodzi lepiej mniejszy abonament i brak limitów. Jest ktoś na forum kto już zrezygnował z neo i przeszedł na net24?

THC

mam ten sam dylemat jeszcze do nich zadzwine i zapytam czy na pewno w mojej mieścinie mozna…

Chciałbym zapytać użytkowników net24 czy mają blokowane porty i czy zewnętrzny/wewnętrzny-stały czy dynamiczny ip?

Z tego co patrzę na cennik internetu w Netii to jest od dość drogi :!: Czy to prawda że jeżeli chcemy mieć internet w Netii to musimy mieć u Nich także “abonament telefoniczny” :?:

Niestety tak.

Cennik który jest na stronie Netii to nie jest aktualny, tak jak wcześniej napisałem aktywacja 1zł, przy łączu 1Mb umowa na okres 12miesięcy koszt 65zł brutto. Dwoniłem do nich wczoraj ale nic mie nie mówili że trzeba także mieć u nich abonament telefoniczny, chyba raczej nie jest tak.

Dzwoniłem także do TP no i powiedzieli że niestety przez urząd pewny:) (wiadomo jaki) nie wprowadzili tej promocji zwiekszania, ale powiedzieli abym nie rezygnował bo prawdopodobnie w kwietniu może promocja będzie.

Tak więc chyba raczej nie zmienie na Netie już zostane przy neo a może jakąś promocję dadzą.

Właśnie zdecydowałem się na Netię. Mam neostradę 512 za 84,18zł miesięcznie.Będę miał net24 1Mb za 64 zł/m-c bez ograniczeń transferu.Zachowuję stary numer i abonament w TPSA.Migracja jest bezbolesna i bezpłatna/nie ma kary w TPSA aż do 15 lutego/.Wszystko za ciebie załatwia Netia.Inatalacja kosztuje 1zł.Maksymalna przerwa w dostępie do internetu to 24 godziny.

Czyli wszystkie stawki które mam obecnie w TP się zachowają?

Plan taryfowy nie zmienia się?

Tutaj jest wszystko opisane:D - http://www.partner-netia.com/