Internet w Netii a telefon stacjonarny

Witam 

 

Aktualnie posiadam telefon stacjonarny w TP , ale zamierzam go zlikwidować ponieważ nikt z niego nie korzysta wszyscy mają komórki a płacić trzeba :slight_smile: . W przyszłości chciałbym jednak założyć internet stacjonarny w Netii i tutaj moje pytanie . Czy po zlikwidowaniu telefonu będzie możliwość założenia internetu ? 

Zapraszam do lektury myślę że od tego czasu nic się nie zmieniło

http://www.dobreprogramy.pl/Polacy-chca-Internetu-bez-telefonu-telewizji-i-antywirusa,News,56681.html

Dziękuję za lekturę, ale ona nadal nie rozwiała moich wątpliwości . Ewidentnie z tekstu wynika , że w usługach Orange trzeba płacić za “dodatkowe” utrzymanie łącza a jeżeli chcielibyśmy tego uniknąć to należy zmienić dostawcę. 

 

 

Czyli co w Netii nie ma takiej opłaty ? 

Ja mam telefon w Netii a internet w Orange i płacić raczej trzeba

Utrzymanie linii w Netii jest darmowe. Warunkiem jest, że internet musi działać na okablowaniu firmy Netia, które w wielu lokacjach jest nie osiągalne.

Netia również uruchomiła nową markę Dropss, która jest reklamowana umową na czas nieokreślony bez kar za zerwanie, kosztem miesięczny na poziomie 49zł lub 59zł na łączu Orange, brakiem opłat za utrzymanie linii. Jednak są tylko opcje 10Mb lub 20Mb i oferta skierowana dla klientów Neostrady, którzy chcą zrezygnować.