Internet w Orange MIX

Witam po raz pierwszy użytkowników i chciałem się zapytać czy jest jakić sposób na zrobienie neta w mojej komórce :smiley:

Mam orange Mix dla firm 25zł i chciałbym mieć internet bo kupiłem HtC Desire a neta nie ma i trochę lipa jak na taką kome :?

Ale to się chcesz połączyć do sieci domowej przez wi-fi? Czy jak bo nie rozumiem…

W Panterze w Orange masz darmowy internet. Oczywiście darmowy w nawiasie, bo za darmo nic nie ma, ale moim zdaniem opłacalne to jest.

Wi-fi mam ale tylko w domu :? No i w szkole w pracowni inf bo hacknelismy z qmplem passy :stuck_out_tongue:

Ale mi chodzi o to zeby mieć neta z orange , a nie mogę zmieniać taryfy bo mam umowę na 3 lata :? , wczoraj znalazłem coś takiego jak orange world i wysłałem tam sms’a ale mi odpisali usługa niedostepna dla zleceniodawcy :cry:

Niewiem jak to z tym jest, bo tez miałem umowę, ale taryfę mogłem sobie zmieniać :slight_smile:

Zaloguj się na Orange.pl i tam masz Orange Online i tam gdzieś jest żeby zmienić plan i poczytaj sobie czy możesz zmienić.

U mnie bez problemu sobie skacze, bo pierw miałem Panterę, ale mi się nie spodobała, bo smsów miałem za mało to po 2 miesiącach zmieniłem na Pelikana no i aż do teraz go mam, a na umowie mam Orange MIX :slight_smile:

Jak się zalogujesz na orange.pl to tam masz usługi zobacz co Ci oferują.

Dobra zaraz sprawdze i dam znać :smiley:

Dodane 19.01.2011 (Śr) 21:49

Dobra znalazłem PS. Jak zamknąć topic ?