Internet w Orange

Witam

Mama takie zapytanie: cały czas miałem telefon w Nowe Orange Go, jednak chciałem mieć internet w telefonie (D900i), znajomy powiedział mi żebym przeszedł na Orange Free na kartę, wysłałem sms-a i tak też zrobiłem. Sciągnąłem mini Opere i nec śmiga koszt to ponoć 3 gr za 100kb. Jednak gdy wykonywałem połączenia i wysyłałem sms-y zauważyłem że zabiera mi z konta strasznie dużo środków. Znalazłem iż minuta połączenia to 1,50 zł, przy tym gdy wcześniej miałem 40-50 gr. Dlatego chciałbym się dowiedzeć, jak korzystać z tego neta i płacić normalne stawki za korzystanie z telefonu chociażby takie jakie miałem w Orange Go. Czy jest to możliwe? Może jakieś pakiety? Proszę, pomóżcie.

Pozdrawiam

Nie stety niema takiego planu taryfowego w Orange że by był tani net i tanie rozmowy albo Orange GO to masz drogi internet masz Orange Free to masz drogie rozmowy, jedyne wyjście do mieć dwa numery z orange 1 do rozmów a drugi do neta

Tak właśnie myślałem. Tak się właśnie teraz orientuję i myślę nad tym rozwiązaniem i czy nie lepiej byłoby mieć ten drugi numer w Plusie gdzie pakiety internetwe są dość w przystępnej cenie (50 Mb - 10 zł)?

Dodane 16.03.2009 (Pn) 22:35

Mam jeszcze takie zapytanie: przykładowo mam drugi numer w Plusie i ładuję się za 5 zł w celu wykipienia pakietu internetowego właśnie za to kwotę, jednak termin ważności tej kart doładowującej to tylko 2 dni, a pakiet internetowy ma ważność 30 dni, czy to oznacza że po dwóch dniach mój pakiet internetowy stanie się nie aktywny czy będę mogł z niego korzytać przez 30 dni?

Pozdrawiam

w Plusie tak jest po chrzanione że pakiety są wstrzymane jesli rozmowy wychodzące są zablokowane to jesli po upływie 2 dni zablokuje ci z braków środków na koncie to i pakiet dachy też będzie zablokowany tak czy siak musisz do Plusa załadoać za 30zł

dlatego Orange to szajs jak nie wiem co, trudno aż określić…

a internet mają takiej beznadziejnej jakości że szkoda gadać.

josiok

nie zgadam się orange mam jest ok net z orange też ok

W nowym Simplusie jest pakiet 10zł = 60mb

Po za tym tanie rozmowy, darmowy nr w opcji i minus w postaci drogich smsów.

http://www.telepolis.pl/news.php?id=14250

http://www.telepolis.pl/news.php?id=14264