Internet w telefonie z kompa

Witam

Jak w telefonie SE c902 korzystać z internetu wykorzystując do tego celu łącze w komputerze . Niby w opcjach telefonu są jakieś łącz przez usb itd więc chyba jakoś można tego dokonać , tylko jak ? Wiem ze są różne poradniki w których jest niby napisane jak tego dokonać ale należy ściągać masę programów i nie jest to takie skuteczne jak tam piszą

Maksymilian chciałbym się tylko dowiedzieć, po co korzystać z internetu w telefonie gdzie ona sam podłączony jest do komputera z internetem? Przecież to bez sensu. Chyba, że rozwiązałbyś to poprzez port bluetooth. Montujesz w PC’cie i konfigurujesz według instrukcji dostarczonej od producenta. Następnie w telefonie konfigurujesz połączenie z internetem tak aby łączył się za pomocą portu bluetooth i po kłopocie :wink: Mam nadzieję, że o to Tobie chodziło :slight_smile: Bo bieganie z 20 metrowym kablem USB po domu to naprawdę nic dobrego :wink: A tak masz bezprzewodowo :slight_smile:

Chciałem sprawdzić tą gra internetowa na komurkę

http://aoho.qplaze.com/text.php/en/play … d=000-aoho

Pobiera ona dane z internetu za które nie chcę zbędnie płacić . Posiadam bluetooth do komputera jednak właśnie chodzi o odpowiednią konfigurację . Byłbyś może w stanie udzielić dokładniejszych informacji co i gdzie należy wpisać aby necik śmigał na fonie ?

zajrzyj TU

A nie lepiej wykupić pakiet internetowy za 5 zł?

Wiesz co gdzieś czytałem porównanie tych pakietów i powiem ci jedno, że każdy jest gó*** wart. A w szczególności wszystkie te iPlusy, blueconnecty itd.

Może wyjaśnij??? Za takie posty lecą ostrzeżenia, radzę uważać. :evil:

Tak dzieciaku wiem co to jest iPlus itp. ale zwracać się do mnie w ten sposób nie musisz, bo i ja do ciebie się tak nie zwróciłem. Napisałem o pakietach racja, ale miałem w założeniu oferty abonamentowe. I tutaj jest różnica.

A co do zastrzeżeń moderatora to powiem tylko, iż taki internet dla stałego użytkownika sieci internet na pewno się nie opłaca. Zacznijmy od prędkości jakie w takich sieciach panują. Na pewno sam dobrze wiesz, iż nawet radia internetowego przez to nie można posłuchać bo są ogromne ograniczenia transferowe. Kwestia transferów. Niektórzy dają po 5GB lub 10GB. Ale co mi po tym transferze skoro nawet filmu nie można oglądnąć, bo prędkość rzędu 3-6 kb/s na prawdę nie powala na kolana. Zasięg tych sieci także nie jest najlepszy. Jeden z moich znajomych wziął na próbę PLAY’a. Mieszka on w Legnicy, a do najbliższego przekaźnika ma około…500m w linij prostej. Ok, zainstalował itd. W salonie PLAY’a twierdzili, że internet będzie hulał aż miło, a co się okazało. Wyciągał magiczne 2-3 kb/s i to przy dobrych wiatrach. Wczytywanie się strony wp.pl czy innej zajmowało tyle czasu, że spokojnie mógł iść na zakupy do pobliskiej galerii handlowej. Oczywiście był to okres testowy więc żadna umowa go nie trzymała. Po 4 bodajże dniach poszliśmy do salonu aby zwrócić zestaw. Ok oddaliśmy i dowiedzieliśmy się od sprzedawcy, iż taki transfer był dlatego, że modernizowany był ten nadajnik. Zadzwoniliśmy do PLAY’a i co się okazało. Sprzedawca okłamał nas. NA infolinij poinformowane nas, iż żadnej modernizacji nie było i nie jest planowana. To tyle jeżeli chodzi o przykład play’a. Inni operatorzy? Nie chcę się rozpisywać ale szwagier ostatnio wziął iplusa i jak dla mnie nawet i on nie jest lepszy od innego. Dopóki w Polsce nie zmieni się architektury technologicznej kraju to nie ma co liczyć, iż taki internet będzie opłacalny.