Internet z Dialogu a Facebook


(Maaarcin) #1

Hej,

Mam pytanie do użytkowników internetu z Dialogu. Czy u Was także Facebook chodzi strasznie powoli? Mam tak od kilku dni, a Dialog twierdzi, że to nie jego wina. Na tym samym sprzęcie, przy mobilnym internecie z Orange Facebook działa bardzo dobrze.


(A223907) #2

Mam dokladnie to samo. Zastanawialem sie wlasnie czy to wina FC czy Dialogu i okazuje sie, ze jednak Dialog.

Generalnie nie jestem zadowolony i nikomu nie polecam tej sieci. Internet faktycznie, co do MB z umową, ale za tą cenę mam 4 razy szybszy gdzie indziej. Mam również TV z DIalogu, której jakość, jak na tv cyfrową, woła o pomstę do nieba.

Mam nadzieję, że w końcu coś z tym zrobią.

Odliczam tylko dni do końca umowy


(Zuru Mati) #3

Również mam tak samo, ale i nie tylko ja, kolega również posiada internet z dialogu i ma ten sam problem. Cóż ewidentnie ich wina...


(Ljerzmanowski) #4

Witam, jestem również użytkownikiem Dialogu. Mam dokładnie ten sam problem z facebookiem. Wszystkie inne strony działają ok.


(Drobok) #5

To nie jest wina dialogu tylko facebooka :slight_smile:


(Ljerzmanowski) #6

Facebook nie lubi Dialogu? Ciekawa teza


(Swistak 6) #7

Jestem użytkownikiem dialogu i również mam ten problem.Byłem pewien że to jakieś wirusy ale nic nie pomagało.Jednak już wiemy że to dialog.Czemu oni nam to robią.Ja mam umowę na 2 lata jeszcze.


(Ljerzmanowski) #8

Ktos to zglaszal?


(Zuru Mati) #9

Pisałem na oficjalną tablice Dialogu na facebooku, koleś powiedział ze sprawdzi, ale zaznaczył iż dzieje się tak tylko po południu. Tak to jest prawda. Facebook chodzi bez zarzutu w godzinach rannych ale po południu to dramat. Pisałem też do infolini dialogu, w odezwie kazali wysłać mi skan pingu i tracert na facebooka.


(Kuba Dzejkob) #10

Zgadza się, od jakiegoś tygodnia fejsa nie da się używać, mam łącza dialogu i to samo mówią znajomi. Sprawdzałem na necie z cyfrowego P. i fejs działa elegancko


(Swistak 6) #11

Znowu mam ten problem.Ma go ktoś jeszcze?


(Atishia) #12

Tak, znów to samo. Strona teoretycznie się ładuje, ale praktycznie stoi w miejscu...


(Ownmod) #13

tak dokładnie mam ten sam problem teraz. W sumie to już od południa jak nie wcześniej. Próbowałem przez proxy wejść to po zaznaczeniu opcji "Usuń skrypty" pokazała mi się strona nie do końca pełna a mianowicie brak chatu itp. ogółem można sobie tylko popatrzeć, że jest się zalogowanym.

To jest śmieszne co się dzieje z tym dialogiem, wszyscy mają normalnie dostęp do FB a dialog leci w ...


(Maaarcin) #14

ja również potwierdzam, problem ponownie występuje.


(Lui Kem) #15

Mam ten sam problem - identycznie jak w lutym tego roku. Dzwoniłam do Dialogu ale oni twierdzą że "tym razem wina nie leży po ich stronie" , że to ewidentnie wina fb. Ponieważ dostęp do internetu mam tylko przez Dialog jestem praktycznie odcięta od fb (nawet nie mam jak zgłosić tego problemu na ich stronie) w związku z czym mam pytanie - czy ktoś zgłaszał ten problem na fb i czy wiadomo kiedy coś z tym zrobią ?


(Maaarcin) #16

chciałem napisać na ich profilu na Facebooku, ale... nie mogę go znaleźć. wiecie może pod jaką nazwą się "ukrywa"?