Internet z Dialogu a Facebook

Hej,

Mam pytanie do użytkowników internetu z Dialogu. Czy u Was także Facebook chodzi strasznie powoli? Mam tak od kilku dni, a Dialog twierdzi, że to nie jego wina. Na tym samym sprzęcie, przy mobilnym internecie z Orange Facebook działa bardzo dobrze.

Mam dokladnie to samo. Zastanawialem sie wlasnie czy to wina FC czy Dialogu i okazuje sie, ze jednak Dialog.

Generalnie nie jestem zadowolony i nikomu nie polecam tej sieci. Internet faktycznie, co do MB z umową, ale za tą cenę mam 4 razy szybszy gdzie indziej. Mam również TV z DIalogu, której jakość, jak na tv cyfrową, woła o pomstę do nieba.

Mam nadzieję, że w końcu coś z tym zrobią.

Odliczam tylko dni do końca umowy

Również mam tak samo, ale i nie tylko ja, kolega również posiada internet z dialogu i ma ten sam problem. Cóż ewidentnie ich wina…

Witam, jestem również użytkownikiem Dialogu. Mam dokładnie ten sam problem z facebookiem. Wszystkie inne strony działają ok.

To nie jest wina dialogu tylko facebooka :slight_smile:

Facebook nie lubi Dialogu? Ciekawa teza

Jestem użytkownikiem dialogu i również mam ten problem.Byłem pewien że to jakieś wirusy ale nic nie pomagało.Jednak już wiemy że to dialog.Czemu oni nam to robią.Ja mam umowę na 2 lata jeszcze.

Ktos to zglaszal?

Pisałem na oficjalną tablice Dialogu na facebooku, koleś powiedział ze sprawdzi, ale zaznaczył iż dzieje się tak tylko po południu. Tak to jest prawda. Facebook chodzi bez zarzutu w godzinach rannych ale po południu to dramat. Pisałem też do infolini dialogu, w odezwie kazali wysłać mi skan pingu i tracert na facebooka.

Zgadza się, od jakiegoś tygodnia fejsa nie da się używać, mam łącza dialogu i to samo mówią znajomi. Sprawdzałem na necie z cyfrowego P. i fejs działa elegancko

Znowu mam ten problem.Ma go ktoś jeszcze?

Tak, znów to samo. Strona teoretycznie się ładuje, ale praktycznie stoi w miejscu…

tak dokładnie mam ten sam problem teraz. W sumie to już od południa jak nie wcześniej. Próbowałem przez proxy wejść to po zaznaczeniu opcji “Usuń skrypty” pokazała mi się strona nie do końca pełna a mianowicie brak chatu itp. ogółem można sobie tylko popatrzeć, że jest się zalogowanym.

To jest śmieszne co się dzieje z tym dialogiem, wszyscy mają normalnie dostęp do FB a dialog leci w …

ja również potwierdzam, problem ponownie występuje.

Mam ten sam problem - identycznie jak w lutym tego roku. Dzwoniłam do Dialogu ale oni twierdzą że “tym razem wina nie leży po ich stronie” , że to ewidentnie wina fb. Ponieważ dostęp do internetu mam tylko przez Dialog jestem praktycznie odcięta od fb (nawet nie mam jak zgłosić tego problemu na ich stronie) w związku z czym mam pytanie - czy ktoś zgłaszał ten problem na fb i czy wiadomo kiedy coś z tym zrobią ?

chciałem napisać na ich profilu na Facebooku, ale… nie mogę go znaleźć. wiecie może pod jaką nazwą się “ukrywa”?