Internet z kompa przez Bluetouch-czy napewno zadziała?


(Dawiddek55) #1

Wiem, że chwilkę temu powstał podobny temat, jednak ja w innym kierunku chcę pytanie zadać: mam SE K770, czy jeżeli kupię BT i zrobię tak jak tu:

http://www.centrumse.pl/forum/Internet- ... 26110.html

To chy ten internet będzie? Mam sieć Era i w fonie mam aplikacje do neta-blueconnect, czy przez niego będzie net z kompa za darmo? A co jest lepsze: Blueconnect czy Opera MIni? Z jakiej strony pobrać operę mini na mój telefon? Jaki bluetouch kupić, aby mi ten net zadziałał? Czy to jest skomplikowane? Czy te progsy pójdą na Viście? Ktoś próbował z moim fonem tego neta? Czy są jakieś przerwania neta?Jaka będzie szybkość neta?Dajcie mi linki z allegro do jakiś dobrych Bluetouch do 25 zł z przesyłką.

EDIT: Patrzę właśnie na stronkę opera mini, i nie ma tam tej aplikacji na mój fon, czy jezeli zainstaluję na moim K770 wer. na K800 i bedzie wszystko OK?

http://allegro.pl/item439161388_5cm_min ... l_ak9.html czy taki BT będzie dobry do tego neta i do przesyłania plików?

Proszę o szybką odpowiedź-jutro musze kupic tego BT.


(adam749) #2

Do tego trzeba miec oprogramowanie do BT Widcomm'a, a on nie zadobrze działa z Vistą (przynajmniej u mnie powoduje resety, bsody i nie da się z niego korzystać). Bluesoleil nie ma takiej funkcji więc odpada.

Jak mam K550 i mi ciągle pisze łączenie. Podobno antywirus coś tam nie pozwala na rozdzielenie łącza lub coś podobnego. Więc jak się zdecydujesz na zmianę systemu to antywir out.....(wyłączenie go nic nie daje, bo próbowałem).


(Dawiddek55) #3

NO mam jeszcze XP, więc to nie problem, a Kaspersky IS 09 bedzie blokował ten net z telefonu?

Mam nowy pomysł :stuck_out_tongue: A jakby tak przez kabel USB ten net szedł do komy-dałoby radę?


(adam749) #4

Zabardzo niewiem. Jak mam NIS 08 i blokuje. Pewnie to się jakoś w ustawieniach zezwala, ale ja przeleciałem całe ustawienia krok po kroku i nic nie znalazłem.