Internet z liveboxa tp na komórce przez BT - jak to zrobić?

Witam, mam problem, a właściwie pytanie :?: . W jaki sposób można połączyć liveboxa z komórką (Nokia 3110c, OperaMini) przez Bluethooth w taki sposób, aby można było mieć internet z liveboxa na komórce (taki jak na komputerze = bez dodatkowych opłat :slight_smile: ). Jak na razie udało mi się połączyć swoją Nokię z Liveboxem przez BT (jest u mnie jako Urządzenie powiązane) i nic poza tym. Przeglądałem inne fora i wiem, że się da, natomiast nikt dokładnie nie opisuje jak to zrobić przy pomocy jakiego oprogramowania. Liczę na waszą wiedzę i pomysłowość :idea: . I sory, że się tak rozpisalem :wink: , ale chciałem w miarę dokładnie opisać problem.

hello, mialam ten sam problem. Jedynym rozwiązaniem jest zainstalowanie programu Gizmo VoIP plug-in (musisz zalożyc konto po instalacji) ze strony Nokii Europe.

w moim przypadku dziala wszystko idealnie (mam nokie e65)

http://europe.nokia.com/A4361156

poszukaj tam na swój model

powodzenia

W dniu 11.06.2008 , o godzinie 19:20 został dopisany post przez alicja1985

ja jeszcze w panelu administracyjnym liveboxa dodalam adres MAC telefonu (*#62209526# wpisz w tel)

Ten kodzik nie działa u mnie. ??

Czy jest może wersja Gizmo VoIP na telefony bez Symbiana?? Bo szukam na swoją Nokię 3110c i nie mogę znaleźć. :cry:

I dzięki za chęć pomocy. =D>

Temat był już poruszany na forum.

Użyj szukajki lub Google :slight_smile:

Szukajka i google nie za bardzo chcą mi wyjawić tę tajemnicę.

czesiek144 , mógłbyś moze dać mi jakiegoś linka??