Internet z Netii

Witam. ;]

Mam pytanie do osób które maja łacze z Netii

http://www.netia.pl/?o=p&s=327

Chodzi mi szczególnie o to czy połączenie jest dobrej jakości czy cos takiego jak TPSA.

Z tego co słyszałem działa to tak samo jak neostrada - tylko nie ma limitów i nie jest prawie wszędzie dostępna :slight_smile:

Czyli tak samo sa problemy z przerywanymi połączeniami itd. Dzwonisz raz na tydzien do serwisu???

Nie. Ja mam net w netii i zero takich problemów. Przez ponad rok zdażyło sie może jeden raz że rozlączylo mnie i mogłęm połączyć się ponownie. Wszytsko zostało naprawione zanim zaczołem myśleć o intrewencji (w ciągu 10 minut). Nie ma limitów jak w neostradzie. Dla mnie bomba :). Naprawde polecam.

PS. Kilka lat temu miałem problemy z netią gdyż rachunek któy został zapłacony jakoś im zaginoł (takie rachunki byly chyba ze 3), ale to było dawno, i od tego czasu zero problemów!

Nie dzwonie, gdyż mam neo. Powołuje się na znajomych.

Usterki takie jak w neo zdarzają im się bardzom bardzo żadko. A że działa tak samo jak neo, to chodziło mi o to, iż prędkośc nie spada zbyle powodu.

Czyli ogólnie wychodzi na to ze jest to dobre rozwiązanie jednak.

Jak najbardziej. :spoko:

To czekam na wiecej tak dobrych opini jak twoje.

Jesli sa.

Mam podpisac umowę na 2 lata to musze mieć pewność. ;]

Polecam jak najbardziej nie ma takich problemów jak w neostradzie korzystam juz prawie 1,5 roku i żadnych poważniejszych problemów. Raz moze taki ze dzwoniłem do nich ale to skrzynke na miescie im ktos rozwalił i cos było nie tak. Jak najbardziej polecam przedewszystkim brak limitów predkosć tez do przyjecia http://www.numion.com pokazuje mi 150Kb/s

A jaki masz pakiet???

myśle że wszystkie problemy są związane tylko z miejscem zamieszkania, wszyscy wyzywacie na neo… mam 128 od ponad roku, dzwoniłem do nich jeden raz jak podłączałem modem i czekałem na sygnał, chodzi jak rakieta. “zero” problemów, transfer bez przerw itp. więc najlepiej dowiedz się od ludzi co mieszkają w twojej okolicy jak jest… a co do netii, instalowałem u rodzinki ten modem jakieś pół roku temu i gra, a ta osoba można powiedzieć kompletnie nie zna się na kompie więc jakby były problemy to bym wiedział o tym na 100%:smiley:

a ja jakbym miał wybierać pomiędzy TP a NETIĄ, to biore to drugie :slight_smile:

RiK czesto naprawiam kompy i chodze do ludzi. W Gdańsku jest kicha ; w Gdyni tez. Wejherowo to samo wiec trzeba miec szczęście. Widze sam wiec nie jest to żadne wydziwianie.

:frowning: rany boskie chłopie nie pisze że ludzie są dziwni i wydziwiają, mają pecha i tyle taka jest neo i już i tego nie neguje…pisze ci tylko abyś pogadał sobie z ludźmi co mają netie, koło ciebie i będziesz miał jako taki obraz sytuacji :wink:

mój przykład podałem tylko że może być ok i wierz mi że są ludzie którzy siedzą na aplikacji TP i też są szczęsliwi i zadowoleni (wiem z autopsji)

Takowych własnie nie ma. :slight_smile:

Ja mam skromny pakiecik 192Kb/s

Złączono Posta : 04.02.2006 (Sob) 18:30

ALe na poczatku jak wykupiłem ten internet chyba na 3 miesiace dawali 640Kb/s to dopiero pomykało! !!

co do problemów technicznych z netią to występują one rzadko i przeważnie krótko. otatni raz straciłem neta parę miesięcy temu, po tym jak nawalił im światłowód.