Internet z Routerem 25MB/s (nie) działa

Witam , po raz kolejny chcę się zwrócić o pomoc , tym razem mam poważny problem z internetem . Posiadam Router bez przewodowy i internet na moim komputerze chodzi wolno jak nie powiem co . Nawet pobieranie plików sięga od 200bajtów/s do 40KB/s , a wcześniej 500kb/s to było minimum . Nie wiem co się stało i mnie to bardzo męczy , pisze , że Siła Sygnału Niska a szybkość po 1 minucie spada do 1mb/s i strony się ładują po 3 minuty . Jeszcze chce dodać , że internet mam z UPC i odkąd mam od nich internet , mam same problemy , jednak nie wiem po co rodzice z nimi umowę przedłużają , chociaż w ostatnich 2 miesiącach internet chodził bez zastrzeżeń . Zauważyłem też, że gdy podpinam modem to lampka miga bardzo szybko , a kiedyś jednolicie się świeciła, na 2 komputerze to samo . Może to coś z modemem , wkońcu kochane UPC , po przedłużeniu umowy nie dało nowego tylko zostawiło ten stary !

Proszę Was o pomoc , macie jakieś sprawdzone pomysły ???

zmień kanał nadawania w ruterze i będzie dobrze

najprawdopodobniej twój kanał koliduje z czyims zmień na oko 3 w gore albo w dol

np byl 10 to walnij 13 albo 7 i zobacz czy będzie lepiej jak nie to pozmieniaj do tad az będzie ok :slight_smile: