Internet z telefonu w komputerze...(blueconnect)


(realmadrit;)) #1

Witam. Czy jest możliwość podłączenie Internetu z komórki (Samsung Monte) do komputera przy takiej sytuacji;

Mam wykupiony pakiet blueconnect na komórkę i czy jeżeli jakoś ją podłącze do komputera to będzie on korzystał z tego pakietu??

Pozdrawiam.


(system) #2

:arrow: punkt 3


(olo320i) #3

Osobiście jak przyjeżdzam do Polski to żeby mieć internet poprostu kupuje startówkę Blueconnect doładowywuje 50 dychami wysyłam pustego sms (nie pamiętam numeru) i mam dużo do wykorzystania w necie , następnie podpinam swojego SonyEricsson-a kablem do kompa i doje ile wlezie.. najlepiej ustawić fona aby używał sieci 3G wtedy transfer jest całkiem spoko.. P.S. uważaj na automatyczne aktualizacje bo mogą nieźle pociągnąć transfer bez Twojej wiedzy..


(realmadrit;)) #4

No ale jakim programem połączyć kompa z telefonem (Windows XP) i ustawić tak żeby łączył się przez HSDPA (mam 3G) [Jak łączę normalnie jakby to był modem w Połączeniach Sieciowych to chce wybierać jakiś numer... :/)


(olo320i) #5

a do telefonu nie dostałeś żadnego oprogramowania ?? co do tego numeru telefonu to poprostu zadzwoń do biura obsługi i się dopytaj jak co ustawić .. co do kożystania z 3G to musisz to znależć w opcjach telefonu i zmienić na te ustawienie ewentualnie sprawdz w instrukcji obsługi być może ten model jest już na stałe ustawiony do obsługi 3G


(system) #6

Zapewne chce wybierać numer *99# jest to numer dostępowy.

Jeśli masz telefon w połączeniach sieciowych jako modem to już nic więcej ustawiać nie musisz. Wystarczy kliknąć Połącz.

A co do 3G to w ustawieniach telefonu, zakładce sieci powinieneś wybrać tylko 3G i nie trzeba żadnego programu.