Internet z UPC czy się opłaca? Opinie

A czy przypadkiem Dialog nie przeszedł do UPC?

Możesz podłączyć to się nie zastanawiaj, u mnie nie ma pociągniętego - gdyby był bez większego zastanowienia bym od nich internet brał

Mam już kilka lat internet od UPC i żadnych problemów, także polecam.

z tym zastanowieniem to ostrożnie, bo jak chce powyżej 25mbps to niech sie dobrze zastanowi…

Bo? Ludzie mają po 50 i więcej i nigdy nie czytałem złego słowa, kolega też ma 50 od nich i jakoś chodzi bez zająknięcia

bo ja mam w polsce 50mbps i są same problemy - awarie modemu - wysokie pingi - czesto ogolny brak internetu - nie jestem sam bo zakladalem w tej sprawie temat na elektrodzie

Troche czasu już mineło od ostatniej wypowiedzi na temat UPC i moze cos sie zmienilo.Mam w planach przejsc na internet UPC, ale niestety nie bede ukrywac, ze kompletnie sie na tym znam i licze na jakąś rade. Tutaj: http://gluptak.pl/upc piszą o czterech predkosciach, nie bardzo wiem ktora wybrac;p nie korzystam jakos strasznie duzo z internetu, ale nie znoszę jak strona mi sie długo wczytuje. Moze mi ktos doradzić? A moze jednak nie UPC?

Trochę sie kompromituje ale trudno;p

Ja tam ze swojej strony nie polecam UPC umowę podpisujesz na czas określony,jest drogo,kontakt z BOA to makabra.Uciekłem z UPC do swojej sieci kablowej umowa na czas nieokreślony,ja nawet jutro mogę zerwać umowę bez konsekwencji,jest taniej niż w UPC i na razie żadnej awarii internetu nie przeżyłem.

PS.Tu macie jeden z bardziej chamskich.Takiego “testu” łącza http://tech.wp.pl/kat,1009785,title,Ogo … &_ticrsn=3 z ograniczeniem prędkości waszego łączą.Takiego przekrętu to ja dawno nie widziałem,przypominają mi się czasy 3 kubków i jednej kulki

Hmmm UPC… i tak i nie.

Plus za to, że niby przy 25mb spokojnie pliki się pobierają jakbym miał łącze 30mb :wink:

Minus za to, że nigdy nie masz pewności czy akurat będziesz mieć internet… Ja mam kable ok 4-5 letnie a min 2x w miesiącu mam przerwy z dostawą internetu… pewnie wina modemu.

Opłaca się. Jezeli zalezy Tobie na szybkim internecie to bym sie decydował. ja mam 30mb/s i spokojnie dobija a wysylanie do 3 ciagnie spokojnie. Generalnie nie zrywa w trakcie dnia i net jest stabilny co znacznie ulatwia sprawe

Miałem UPC i nie polecam. Umowa na czas nieokreślony i często problemy. Rozwiązanie ich to chyba marzenia, bo kontakt przez BOA fatalny. Teraz zmieniali regulamin i można było zrezygnować bez ponoszenia konsekwencji wcześniejszego rozwiązania umowy. Założyłem sobie lokalny internet od dostawcy spod Wrocławia. W nowoczesnej metodzie światłowodowej i śmiega jak powinien, a nie jak w UPC…

Prędkość w UPC pozostawia wiele do życzenia. Nawet jak masz jakąś tam gwarantowaną, to nie sądzę, żeby było jak na papierze… Miałam i nie polecam. Tylko niepotrzebne nerwy, że więcej go nie ma niż jest… Założyliśmy z mężem internet w t. światłowodowej i teraz jest ok. Czasami te wielkie rekiny nie są najlepszym rozwiązaniem, a lokalni dostawcy mają też co zaoferować.

Masz rację, Kaśka! Ludzie powinni zacząć zauważać, ze nie zawsze Ci teoretycznie najwięksi dostawcy mają najlepsze oferty.

Ja już dawno zrezygnowałem z UPC było za drogo,umowa na czas określony,no i transfery.Przeszedłem do swojej kablówki i co się stało skandal się stał !!

Miałem raz awarię z internetem,nie pamiętam dokładnie o co chodziło ale wiem tylko że dzwoniłem do nich przez 4 dni średnio 15 minut jedno połączenie.Natomiast gdy się chce zamówić jakąś usługę to czeka się 10 sekund.Obsługę klienta to mają koszmarną natomiast na prędkość i cenę nie narzekam :slight_smile:

mam UPC od lat i zero problemów, może raz na pół roku przez jeden dzień nie ma internetu lub się trochę zmuli ale tak to cały czas maksymalna prędkość łącza

Mam od 2 lat Internet w UPC (zobacz opinie innych użytkowników - http://opinie.info.pl/opinie/upc-internet/24) ja akurat jestem zadowolona, bo nie miałam żadnych z nimi problemów, ceny porównywalne do konkurencji ale chyba większość jednak ma negatywne doświadczenie widząc po wpisach;/

Miałem 10 lat multimedia, teraz to wykupione przez UPC i czeka mnie przedłużenie umowy. Dla mnie nic się nie zmienia, tylko ceny trochę poszły w dół.

Ludzie nie umieją ustawiać najbardziej korzystnego dupleksu.
Internet ostatnio miał krótką przerwę dwa lata temu. Czyli - nie jest źle.

Ja mialem przez studia chodzil dobrze nie bylo problemow

też się chętnie dowiem jakie są wasze opinie na temat internetu z upc? czytałam tu http://opinie.info.pl/opinie/upc-internet/24 że ludzie ogólnie chwalą za prędkość, ale powiedzcie jaka będzie najlepsza na dom w którym są 4 komputery?