Internet z UPC czy się opłaca? Opinie

Witam.

Niedługo będę miał możliwość podłączenia telewizji cyfrowej i internetu z UPC. Zastanawiam się nad prędkością 25 Mb, obecnie mam 10 Mb z Dialogu.

Czy opłaca się brać z UPC ??

Zdecydowanie polecam, sam kiedys mialem 25mb od UPC i bylem bardzo zadowolony, niestety obecnie nie mam mozliwosci miec neta od UPC i zaluje, nie zastanawiaj sie i bierz UPC chyba ma obecnie najlepsza oferte jesli chodzi o internet.

Polecam! Ja mam internet i telewizję cyfrową w UPC /internet kilka lat, telewizję cyfrową drugi rok/ i jestem zadowolony.

Świetny operator (UPC) ,stabilne łącze,odpowiednie opłaty,przez całą dobę deklarowana prędkość,zero awarii (przez cztery lata tylko jedna przez dwie godz.)

Zdecydowanie polecam.

Też polecam UPC ja niestety nie mam,a to stabilne łacze zero opłaty przez dwa miesiące promocja:)Ja bym najlepiej wziął 120mb/s ale to nie we wszystkich jest dostępne zależy jaką ktoś potrzebuje.

Tez mam z UPC 25 MB i mam pytanie do innych użytkowników ile im się sciąga kb/s przy tej opcji???

25 Mb/s : 8 = 3,125 MB/s :slight_smile:

Mb/s - megabit na sekundę

MB/s - megabajt na sekundę

ale tak się ściąga czy tylko tak wynika z obliczeń??

soyer81zcie , to tylko obliczenia.

Jednak max powinno tak ściągać, jednak w UPC ( i nie tylko zresztą) są umowy na łącza z magicznym słóweczkiem *DO* 25 Mb/s. :wink:

dlatego chciałbym sie dowiedzieć czy inni uzytkownicy UPc mają podobne średnie prędkości bo mi zreguły przy opcji 25 MB sciaga sie ok 2024kb/s

Niecałe 2 MB/s (na oko około 16 Mb/s), więc w Biurze UPC powiedzą Ci, że wszystko jest zgodne z umową bo masz umowę *DO* 25 Mb/s. :wink:

no wiem wiem taka prawda niestety:( mimo wszystko życze wysokich transferów:)

Mam 8Mb/s,ściąga mniej więcej po 700-960kb/s więc ładnie :wink: i BARDZO żadko niema internetu :wink: POLECAM FIRME!

Prawdę mówiąc jakość łącza można ocenić tylko lokalnie.

Witam ja mam mieć internet z upc 100mb/s i miałem go przez 1 miesiąc z 5 miesięcy,oczywiście rachunki naliczane normalnie.Gdy zadzwoniłem dowiedziałem się że to moja wina że oni mają błędy na serwerze,oczywiście sam musiałem się prosić o naprawę skutku 0.Oszuści jakich mało klientów mają w du… nie interesuje ich opinia klienta i zadowolenie tylko kasa,jak ty się spóźnisz z zapłaceniem rachunku od razu odcinają,ale oni mogą lecieć w chó… nie wywiązując się z warunków umowy.Nie polecam nikomu internetu z UPC ja nie jestem pierwszym który dał się nabić złodz… w butelkę,więc i wy nie róbcie tego błędu.Awarie internetu zgłaszałem kilkakrotnie.O jakiekolwiek pytania screeny piszcie na adres ciach

Żadnych problemów, dobra cena, stabilne łącze, bardzo polecam !!

bedąc w polsce mialem net kolejno 10mbps nastepnie 25, i ostatnio 50 w upc oczywiscie powyzej 25mbps stabilnosc bardzo mala internet rzadko kiedy 49mbps na speedtescie ze strony upc, baardzo czesto spadał do pol mega

Dodane 07.08.2012 (Wt) 16:56

do 25mega wszystko super ale powyzej to masakra…

Teraz wszyscy co mieli 10Mb dostali 25Mb. Tak samo ci co mieli 4Mb, ale ci muszą dopłacać 5zł. Ogólnie to bardzo dobry uptime i pingi. Około raz na miesiąc krótke przerwy, prawdopodobnie konserwacyjne.

A co do opiń nie na forach, to sam (ze względu na moje “flow” w pisaniu xD) miałem robić w pisaniu pozytywnych komentarzy na tego typu portalach, ale takiego wkręcania sam nie lubię, więc wkręcać nie będę.

ja tak jak powiedzialem na podstawie moich osobistych doswiadczen z upc do 25 mega włącznie działało wszystko bardzo dobrze i stabilnie - ale odkąd przeniosłem sie na 50mbps i przyniesli nowy modem z funkcją routera thomson twg-u870 poprostu cuda sie dzieją internet spada do 0.5mbps gdzie po podłączeniu starego routera ze standardem b/g, jest pełne 50mbps na starym routerze a w tym thomsonie na standardzie N jest 0.5 :confused: tak więc powyżej 25mbps radzę się zastanowić czy naprawde potrzebujesz bo pełnego 50mbps nie osiągniesz w najlepszym przypadku 40 / 45mbps

Dodane 08.08.2012 (Śr) 17:36

a co najciekawsze na infolini odpowiedz jaką otrzymujesz to że w tym rejonie pełnego 50mbps nie otrzymasz, więc ja sie pytam po co reklamują skoro nie są w stanie tyle dać xD

Klientem UPC bylem od dawna, wlasciwie od 1998 roku jakos. KIedys to byla najlepsza firma dysponujaca najlepszym jakosciowo internetem, ktory nie przerywal. Obecnie jest to firma moloch - w ktorej nikt nie wie o co chodzi bo jest tak duzo pracownikow(kazdy sobie zaprzecza). Internet przerywal mi 2 lata, po podlaczeniu nowego modemu - internet przestal dzialac. Technik Wam szybko podlaczy internet, ale gorzej bedzie jak bedziecie mielie klopoty- wtedy ich szybko juz nie rozwiaze. Weźcie lepiej osiedlową kablowke - bedzie taniej, predkosc nie bedzie tak oszukana (UPC nigdy nie ma predkosci tych ktore podaje, zapomnijcie o tych 60 MB/s) a jak bedziecie mieli jakies awarie - to na osiedlu Wam szybciej zrobią niż przez taki moloch - gdzie na polaczenie z konsultantem czeka sie wieki a co mowic na naprawienie problemu. a Faktury? ja nie mam zamiaru za ten szajs placic, ale inni płacą a neta nie maja.