Internet zanika gdy jest wysoki transfer...?

Witam.

Mam taki problem: Od niedawna mam Router (TP-Link TD-W8901G) i od czasu do czasu rozłącza mi się internet nie wiedziałem co mu się dzieje i w końcu odkryłem o co tak naprawdę chodzi… podczas gdy otwieram na raz np 5 zakładek z muzyką na wrzucie i równocześnie mi się ładują (nie strony tylko muzyka) to wtedy net zanika tak jakby router przez tak wysoki transfer odcinał mi internet co nie dzieje się gdy otwieram np 2 na raz… dopiero zrestartowanie kompa powoduje że internet wraca. Da się z tym coś zrobić czy po prostu muszę ograniczyć jednorazowe boforowanie większej ilości muzyki? Będę wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam.

A na innych przeglądarkach to samo?

Używam Firefox’a i w nim się to dzieje…

Sprawdzałem w Operze i gdy włączam 6 stron z wrzuty i daje aby się buforowała muzyka to 4 się buforują a 5 i 6 “czekają” aż tam któraś się skończy buforować i wtedy zaczyna…

W Internet Explorer jest to samo z tym, że się ładują 2 a nie 4…

Zauważyłem jeszcze jeden problem… gdy w winampie słucham online np: RMF FM to strony w przeglądarce mi się nie chcą otwierać gdy dam stop w winampie strony od razu się otwierają (tak samo w firfoxie jak i w operze).

A jaki masz system ? I jaką specyfikacje komputera?

Windows XP

AMD Athlon XP 2000+

1,25 GHz, 1 GB RAM

Coś jeszcze?

A może masz po prostu za słaby komputer?

No napisałem wyżej, że AMD…

No nic widocznie to sprawa “świeżości” komputera… a pierwszej świeżości to on nie jest :?

W każdym bądź razie dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam.