Internet

Witam mam mały problem … chodzi mi oto że narazie mam w domu jednego kompa a niedlugo bedzie drugi … pierwszy komp ma neta poprzez modem ktory ma 2 wejscia … juz tlumacze … 2 wejscia na kabel od neta … 1 wejscie jest zajete przez pierwszy komputer kablem … ale mam 2 takie samo … lecz problem tkwi w tym że drugi komp bedzie znacznie dalej od pierwszego a zamontowanie kabla byloby zbyt klopotliwe .

Wiec pytam sie was teraz czy moge np. do tego modemu jakos podlaczyc antenke ktora bedzie wysylala fale a zato do drugiego kompa kupic karte z odbiornikiem zeby te fale odebrac ?? …

Bo wlasnie nie mam pojecia a na necie by mi zalezalo … prosze o wytlumaczenie tego a zarazem pokazania (niedrogich :stuck_out_tongue: ) czesci ktore moga mi posluzyc …

Dzieki … 8)

Ikarus proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku icon_edit.gif

nie możesz podłączyć żadnej anteny bo nie istnieje coś takiego , najtańsze rozwiązanie jakie możesz zastosować to np

[klik](http://www.komputronik.pl/Sieciowka_aktywna/Linksys/sieci_bezprzewodowe/sieci_bezprzewodowe_802_11g/karty_sieciowe_PCI/Linksys_Wireless_G_Router_WRT54GC Linksys_Wireless_G_PCI_Adapter WMP54G/pelny,id,43794/)

// Poprawiłem link - rozszerzał forum.

Kaka’

sorry , dzięki za poprawke