Internet

Mam pewien problem :frowning: Otoz filmiki roznego rodzaju ktore sa zamieszczone na stronach najpierw sie buforuja co kikla sekund a potem gdy nacisne jeszcze raz play powinien caly filmik isc juz bez buforowania, jak to bylo wczesniej. Teraz jednak on na nowo sie buforuje :-x Nie wiem czy ma to zwiazek z przegladarka ale mam Maxthona

A jaki format tych filmików? Real czy windows media?

Ja bym zainstalowal K-lite Mega Codec Pack on ponaprawia ustawienia tych odtwarzaczy.

filmiki sie otwieraja normalnie ( K-litle Mega mam zainstalowanego )

chodzi o to ze jak raz zbuforuje filik to drugi raz powinien caly isc bez przerw i bez buforowania a u mnie sie za kardym razem buforuje co klika sek.

Upewnij się, że w “Opcjach Maxthona” w zakładce “zaawansowane” nie masz zaznaczonej opcji “Nie odświeżaj aktywnej karty”.

Zaznaczenie tej opcji może powodować, że ponowne kliknięcie na przycisk “Play” powoduje odświeżenie tego okna a co za tym idzie ponowne pobranie oraz buforowanie filmiku.

Złączono Posta : 04.12.2005 (Nie) 13:25

I jeszcze jedno. Czy określenie “jak to było wcześniej” oznacza, że nie miałeś takiego problemu wcześniej w Maxthonie i pojawił się on nagle teraz (coś zmieniałeś? instalowałeś jakąś wtyczkę ?) czy też masz na myśli, że nie było takiego problemu kiedy wcześniej korzystałeś z innej (jakiej ?) przeglądarki?

No i podaj to o co prosił dArk tzn czy problem ten dotyczy wszystkich formatów, czy też tylko jakichś konkretnych (np. Real Player, Windows Media Player)

Takiej opcji o ktorej piszesz nie znalazle :shock:. Wczesnije mialem rozne przegladarki i na wszystkich bylo normalnie. Format nie mam pojecia jaki ale wszystkie filmiki sie buforuja od nowa

Tutaj:

max2ym.th.png