Internetowa wyszukiwarka Bing - nie można wpisać litery "ż"

Jak w tytule w moim laptopie jest ten problem a także w lapku syna. Problem sprzętowy raczej odpada bo są to lapki różnych firm z Win10. Podejrzewam, że jest to błąd wyszukiwarki. A jak to wygląda u Was?

Sprawdziłem, i problem u mnie ten sam. W wyszukiwarce Bing, nie mogę napisać “ż” a “ź” już tak, jak i pozostałe literki alfabetu. Na innych wyszukiwarkach, jak np. Google, problemu z tym nie ma. Również mam Win10.

  1. Wejdź w ustawienia Bing (trzy poziome kreseczki w prawym górnym rogu strony głównej wyszukiwarki).
  2. Kliknij “Ustawienia” -> “Więcej”.
  3. W polu “Sugestie dotyczące wyszukiwania” odznacz pole “Patrz sugestie podczas wpisywania”.
  4. Zapisz (na dole)!
    Voilà!

Znając życie źrebię tak by szukali ludzie: https://www.bing.com/search?q=zrebie.

albo żur: https://www.bing.com/search?q=zur.


Wyniki mogą się trochę różnić jak się porówna po odblokowaniu ż.

Jeżeli w tym laptopie jest karta grafiki Radeon to należy tam zmienić ustawienia.Drugi przypadek jeżeli używasz np.Advanced System Care to napisz,bo i on robi podobne ,myki"

Tak włącza się pod jakimś skrótem klawiszowym (odpowiadający ź lub ż) screenshoter lub nic jak aplikacja screenshoter źle się uruchomiła.
Jak miałem to jakoś wyłączyłem jej startowanie czy nawet wywaliłem ją z katalogu ASC.

Co do radeona to chyba tylko ć blokował.

Co do binga to blokuje Polakom ż swoją funkcją “Sugestie dotyczące wyszukiwania” / alternatywnie można zmienić kraj na inny (np. Indonezyja - na innych pewnie nie) też zadziała ale źle spersonalizuje część wyszukiwań. I język interfejsu może się przestawić na angielski.

co z tym programem ASC? ten program o ile masz zainstalowany to umieszcza na prawej stronie ekranu takie cudo z rakietą w tle ale wystarczy wejść w ustawienia i wyłączyć by się nie uruchamiał razem z systemem,parę osób miało podobne problemy,natomiast z Radeonem miał problem szwagier nawet wysłał komputer do serwisu a ci mu napisali,ze wymienili klawiaturę tyle,że to nie prawda bo działał do pierwszego przywrócenia kopii jak wyłączyłem w ustawieniach tą opcję problem znikł ale przy przeinstalowaniu Windowsa.

Ja miałem jakąś wersje pro bo udostępnili do testowania na 6 miesięcy, nie blokowała rakieta a jakiś od nich program do robienia zrzutów ekranowych (w sumie średni skoro raz działał a raz nie i nie miał konfiguracji).

https://answers.microsoft.com/pl-pl/windows/forum/windows_vista-update/alt-prawy-x-wyświetla-zrzut-ekranu/c5685d41-5ea8-4c30-9d81-b057a1abcf3d?auth=1 - blokował “ź

Swoją drogą w złym miejscu dali dostosowywanie skrótów klawiszowych dla zrzutów ekranu, zamkniesz “rakietę” i zapomnisz to potem praktycznie nie wejdziesz.