InterVideo DVR - czym zastąpić?

Witam. Czy może mi ktoś powiedzieć, czym można zastąpić program InterVideo DVR, służący do oglądania tv przez tuner w komputerze. Dodam że obecnie korzystam z tunera na układzie Philipsa SAA7130, do którego dołączony był właśnie program InterVideo…mnie się on jednak nie podoba.

Z góry dziękuję.

na stronie KWorld znajdziesz program PVR Plus.

Noo…znalazłem ten program…i zainstalowałem go (uprzednio usuwając InterVideo) i…obraz owszem super, ale…■■■■ sie stała bo dźwięk gdzieś zniknął…i co gorsza próbowałem różnych możliwośći (nowe stery do tunera, nowe do karty dźwiękowej) i nic. Spróbowałem więc programu Dscaler, który polecono mi na innym forum i niestety to samo - obraz śliczny, ale głucho. Ponownie zainstalowałem więc InterVideo i w tym programie dźwięk jest…wqr…się bardzo…i jak tak dalej będzie, to wywalę ten tuner w cholerę…no chyba że ktoś wie co mam zrobić zeby mieć obraz z dźwiękeim na innym niż InterVideo programie…

Z góry dziękuję.

Witam.

Bardzo dobry program, sam go długo używałem, bezproblemowy dla mnie był. http://vcr.ferro.com.pl/

Jedyny minus to brak możliwości użycia pilota

suissman , podczas konfiguracji, zaznacz przy wejściu Audio “Wejście liniowe” bądź “Line-in”.

Powinno pomóc.

ysiulec…tak to zrobiłem już dawno…niestety nie przyniosło to żadnych zmian, obraz mam świetny, ale bez dźwięku…nawet szumu żadnego nie ma i podejrzewam że po prostu spier… się karta tv. Pozdrawiam.

Witam.

Jak jest podłączona karta Tv z kartą muzyczna? Przez wejście Line-in? Po zainstalowaniu ustawiłeś na Pal? Może się gryzie z jakimś kodekiem? jakie masz kodeki zainstalowane?

hmm…właściwie to chyba cię spieprzyła karta TV, bo nawet jak odinstalowałem kodeki i wyjąłem kartę dźwiękową, przełączając się na dźwięk z płyty głównej to za cholerę nie ma dźwięku. I to nie że jest jakiś szum choćby, jest po prostu głucha cisza (w nterVideo również). Chyba dam sobie już z tym spokój, po prostu będę musiał kupić nową kartę, tylko już normalną jakąś, a nie noname cholerny. Pozdrawiam i dziękuję.